Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez, mi változott?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, mi változott?

Figyelt kérdés

Vak pasi vagyok, igen vak... 20 éves korom tájékán valamiért tapadtak rám a csajok, volt, hogy egyszerre 3 csajjal is jártam, persze nem tudtak egymásról. :D A gimiben is mindig volt, egyesek tán még utáltak is miatta, hogy nézd a vak fogyira hogy másznak a lányok, mit esznek rajta stb.

Most 28 éves vagyok, és valahogy már nem megy... Pedig azóta inkább jobb irányba változott az életem.

Szerintetek?



2016. jún. 23. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biztos már nem nézel ki olyan jól :)
2016. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi ez a meseest?
2016. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz szerintem. Heti 4x biztos a konditeremben vagyok szóval sportosabb testalkatom van mint akkoriban.
2016. jún. 24. 00:10
 4/14 anonim ***** válasza:

De arcra lehet már nem vagy olyan jóképű..de ha küldesz képet szívesen mondok véleményt :D

20L

2016. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy csúnyább lennék...
2016. jún. 24. 00:23
 6/14 anonim ***** válasza:
nem tudom mi lehet... fiatalabb korban még minden olyan könnyű. később már nem :(
2016. jún. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Van egy unokabátyám ő most 31 éves régebben volt neki csaja meg helyes meg minden normális, de most nem talál egy normális csajt se akivel legutóbb másfél évig együtt voltak az a csaj meg nagyon gáz volt a fiú hordta otthonról a kaját a lánynak meg minden a csaj egyszer nem főzött neki. (Mert nem ehet akármit mivel liszt érzékeny).

Meg szerintem a legtöbb lány egészséges pasit akar nem olyat aki vak/nagyot hall/süket/beszéd hibás. Meg azért ha valakinek ilyen baja van lehet hogy vele született dolog és örökölhető és szerintem egy lány se akarja hogy a gyereke testi fogyatékos legyen. Szerintem én se jönnék össze olyan pasival aki nem egészséges már csak azért se mert imádom az izmos erős férfiakat, mert olyan biztonság érzetem van mellettük hogy megtudnak védeni. De pl egy vak ember ha mondjuk egy pasi letaperól mellette a buszon észre se fogja venni nem hogy még rá szóljon hogy hagyd békén a barátnőmet vagy valami. Meg a lányok ugye szeretnek szépen öltözködni sminkelni magukat fodrászhoz járni hogy a pasijuknak meg jobban bejöjjenek de egy vak ember ezt nem látná.

2016. jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én egy szóval nem írtam, hogy feleséget keresnék, vagy a jövőbeli gyerekeim annyát.
2016. jún. 24. 12:13
 9/14 A kérdező kommentje:
anyját. bocs.
2016. jún. 24. 12:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor mire van szükséged? Kalandokra?
2016. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!