Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülállók! Ti hogy birjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók! Ti hogy birjátok nyáron az egyedüllétet?

Figyelt kérdés
A nagy melegbe a nők jobban nekivetkőznek, de enélkül is sokkal jobban kívánom a dolgot, ti hogy vagytok vele?

2016. jún. 23. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy.
2016. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Megyek Lingam masszázsra egy kis kényeztetésre meg veszek magamnak szeretetet egy fiatal csajnál.
2016. jún. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen, amiatt is amit a kérdező írt, meg kicsit féltékeny is vagyok, hogy mások milyen jól érzik magukat a párjukkal, én meg csak egyedül plöttyedek. De csak azt tudom csinálni hogy lefoglalom magam , azért az menni szokott :)
2016. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy télen, csak most rosszabb, mert még meleg is van, nagyon meleg,azt meg nem igen díjazom, jobban érzem magam,ha kicsit hűvösebb van.
2016. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment mindenkinek a zöld :) 3asnak még annyit mondanék, hogy nagyon sok pár csak megjátsza a külvilág felé, hogy milyen boldog, aztán lehet olyan problémás a kapcsolatuk, hogy ha tudnád még örülnél neki hogy szingli vagy :D Amúgy ti mennyire tudtok aludni ilyen melegben? Én speciel nem csak a meleg miatt hanem a hiány miatt se tudok könnyen elaludni :/ Ti hogy vagytok ezzel?
2016. jún. 23. 11:47
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Nem értem ezt a rinyát. Mindenkinek adott a lehetőség, hogy társat találjon.
2016. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A fagylaltpénz felét, prostira költöm.
2016. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Blade Bone ***** válasza:
Jól bírtam, míg meg nem láttam, hogy kapcsolata lett annak akit szeretek. :/
2016. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én utálom a meleget, és ha belgondolok, hogy még valaki hozzám is érne és tovább melegítene, rosszul vagyok... Szóval ha hiányzik is valaki, akkor az nyáron hiányzik a legkevésbé.
2016. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Néha nehezen néha rosszul.

Mikor ágy közelébe kerülök ,hogy lekéne feküdni ,vagy éppen újra egyedül ébredtem akkor rossz ,hogy nem tudok senkinek sem jóéjtet vagy jó reggelt kívánni. Vagy megnézni egy filmet.

Ugyanakkor ,hogy ha sikerül elfoglalnom magam akkor meg nem kéne egy nő se.

Én tudok aludni az nem zavar. Ha tehetem akkor megcserélem a napszakokat és délután alszok a melegben és hajnalban vagyok fönt ,mikor hűvösebb van.


Aki meg üzenni ,hogy mindenki maga választotta a "szinglisséget" és nem érti ,hogy miért sír a szánk annak csak üzenem ,hogy próbálkozunk ,de egy idő után ,mikor már a sokadik visszautasítást kapod úgy ,hogy közben folyamatosan fejleszted magad ,hogy legalább észrevegyenek ,akkor egy idő után abbahagyja az ember és szarik bele egy jó ideig ,majd újra próbálkozik.

Nálam most már a lassan szarok bele és hagyom az egészet effektus van ,mert idáig semmi előre haladás. Inkább kibírom egyedül és fejlesztem magam tovább ,hogy egyszer talán valaki észrevesz.

2016. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!