Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Mitől jó az ágyban egy nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mitől jó az ágyban egy nő?

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 08:25
1 2
 11/13 P83 ***** válasza:

Az a nő jó az ágyban, amelyik nem gondolja úgy, hogy a levetkőzés után, majd a pasi csinál mindent magától.

Ugyanis sajnos fele-fele arányban vannak azon nők számai akik aktívak az ágyban és akik passzívak.


Az aktív nő teljesen bele tudja élni magát a szexben, át tudja adni magát és FIGYEL A RÉSZTEKRE.Például annyira ügyesen mozog, helyezkedik az ágyban, hogy a pasi úgy érzi, hogy minden pózban kényelmes a szex, ez nagyon fontos!!

Ezek a lepedőakrobata nők mert mindenhol kényelmes velük a szex, ezáltal a pasi minden helyzetben komfortosan érzi magát és el tud lazulni:)


Ez egy nagyon nagy élményt nyújt egy férfinak!!



A másik típus sajnos nem figyel a részletekre, így arra sem, hogy kicsit odébb kéne tolnia a csípőjét, fenekét, fel kéne emelnie az egyik lábát, hogy jobban hozzá lehessen férni vagy kényelmesebb legyen a párjának.

Mivel az ebbe a típusba tartozó nő ezt nem teszi meg, mert nem figyel vagy úgy gondolja ez nem az ő dolga, a pasiknak könnyen elmehet a kedve szex közben vagy nem ad nagy élményt a számukra, ezáltal nem becsüli majd annyira ezt a nőt, valami hiányozni fog neki.


Én azt tapasztaltam,hogy ha finoman próbáltam rávezetni az ebbe a típusba tartozó nőket, hogy neki is kéne mozogni, nem igazán esett le a tantusz, ők levetkőznek vagy, hagyják, hogy levetkőztessék őket és utána csak fekszenek és mivel nem segítenek, elég nehéz őket mozdítani is.

Vicces, de sajnos sokan elkövetik ezt az alap hibát.



A másik fontos dolog, hogy bele tudja élni magát a szexbe, ki tudjon kapcsolni, ha ez meg van, biztosan hangokkal is jelzi a nő a férfi felé, hogy élvezi a dolgot.

Nem csak a nyögésekre gondolok, hanem pl, ha egy nő úgy érzi, hogy egy bizonyos pózban, most nagyon jó neki vagy orálisan nagyon jó neki.Akkor nyugodtan mondja ki közben, hogy ez nagyon jó neki, meg fogja jegyezni a másik fél.

Ha kiemeled, hogy mit csinált a másik jól azzal tudod jó irányba terelni és irányítani.


A férfiak pedig imádják látni, hogyha egy nő élvezi a szexet vagy be van indulva, mert ez izgatja őket.


Itt fontos kihangsúlyozni, hogy ha a nő csak megjátssza ezt azzal megint elronthatja a dolgot, pl, ha túlzásba viszi.

A másik dolog, hogy nem csak a párját, hanem saját magát is becsapja, ha ezt teszi.


Remélem kielégítő volt a válasz :)


32F

2016. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Aha! Szóval a pasi élvezetéről szól minden. Ugye, utolsó?
2016. júl. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 P83 ***** válasza:

12# Mindkét fél élvezetéről szó.


De ha egy nőnek megerőltető az ágyban amit leírtam akkor nincs miről beszélni.


A kérdés az volt, hogy mitől jó egy nő az ágyban.

Erre válaszoltam.

2016. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!