Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kényeztessem így szájjal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kényeztessem így szájjal?

Figyelt kérdés
Csináltam már ilyet pasinak,de csak előjátékként. A mostani barátom pedig úgy szeretné(legalábbis így mesélte),hogy elősször ő részesít orális szexben engem,aztán szex..és a 2. kör előtt pedig én kényeztessem őt orálisan.. amivel persze semmi baj nincs,mert szeretem neki csinálni,de így érezni lehetne az ondó ízét? Mert nem élvezett még a számba meg semmi ilyesmi,nem is igazán jön ez be..de ha így csinálom neki,akkor érezni fogom az ízét? hogy csináljuk,hogy ne élvezés után legyen ez a dolog? 18/L
2016. jún. 16. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Két menet között közös zuhany. És akár már ott el is kezdhetitek a második menetet.
2016. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet azt mosni, de ha jo a szex akkor ugyse fog erdekelni, hanem azonnal kivanni fogod a szadba.
2016. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ondós lesz a farka, sőt puncinedves is.Előjátéknál nem jött cucc? Már ne is haragudj, de egyébként nem értem ezt a kínlódást pár csajnál: amikor kinyalnak téged a pasid nyeli a puncilvet is, na és? Ok élvezéskor sok cucc jön a fiúból, azt ne engedd a szádba
2016. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem először furcsa volt két menet között a számba venni, de nem az ondó miatt, azt megszoktam, hanem a saját nedvem/szagom miatt. De azt is meg lehet szokni.

Ha ennyire viszolyogsz az ondótól, akkor fürdés, tusolás után ajánlanám én is, de persze az lenne az ideális, ha nem undorodnál tőle.

2016. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!