Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, a saláta vagy a babapun...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, a saláta vagy a babapuncit szeretitekjobban?

Figyelt kérdés

2016. jún. 15. 19:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csak baba.
2016. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Inkább baba.
2016. jún. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

akinek ez nem teljesen mindegy, azzal csajok leallni sem szabad. Aki punci alapjan dont, annak meg kisautokkal kellene jatszani nem pedig lanyokkal.


Aki erre azt irja, hogy a babapunci a jobb, az belehuz egyet a kilogo ajkakkal rendelkezo lanyok onbizalmaba, aki pedig a salatasat mondja, az a babapuncisokat sertheti meg. Ez nem errol szol szerintem. Minden punci jo ha apolt es igenyes.


Az mar mas kerdes, hogy akinek eddig csak babapuncis baratnoi voltak, az lehet szivesen kiprobalna a salatasat is, vagy epp pont nem probalna ki mert fel attol ami varni fogja, mert nem volt meg tapasztalata ilyen teren. De ugyanez forditva is igaz lehet. Aki eddig csak "vega" volt, lehet megkostolna egy babasat is :)


Nekem volt mindketto fajta es ugyanolyan jol ereztem magam mindegyikkel. Jelenlegi paromnak erosen duzzadt es kilogo ajkai vannak, es ezt szegyelte is nagyon sokaig. De szerencsere mara ez elmult es buszken viseli.

2016. jún. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!