Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a velemenyetek azokrol a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek azokrol a lanyokrol, akik vekonyak, de eleg nagy a fenekuk?

Figyelt kérdés

Viszonylag vekony vagyok, a fenekem kerek, viszont eleg nagy... :|

A baratom imadja es a korulottem levok szerint is mostanaban inkabb ez az ideal a ferfiaknal, a baratnoim szerint viszont sokkal nagyobb a kelletenel es mindig ezzel cukkolnak...


Szoval ez most amolyan kozvelemeny-kutatas feleseg lesz:))

Ti mit gondoltok errol a dologrol?



2016. jún. 15. 13:08
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

#30 adom, igazad van.

A #29esnek meg üzenem, hogy menjen máshova önbizalmat rombolni.

A kérdezőnek pedig: tudod hány lányt ismerek, aki azért nyafog, hogy nincs nagyobb feneke? (Én is vékonyabb vagyok, főleg inkább derékban, a fenekem viszont nagyobb, ami engem kicsit zavar, de mások meg mondják, hogy milyen rohadt jó mert hogy kerek meg mittom én. Ezt mondjuk azért nem szeretem, mert nem akarom hogy valaki csak külsőm miatt akarjon tőlem többet, viszont azért nem mindenki ilyen. Legalábbis remélem.) De szerintem legyél büszke arra amid van, mert tényleg sokan akarnak nagyobb hátsófelet:D

2017. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Mellényúltatok, kufferosok, véletlenül sem vagyok deszka, hanem arányos, csinos, amilyen lenni szeretnék. Vagy amilyenek ti lenni szeretnétek :P
2017. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

#32 ide jársz fényezni magad, mert az utcán rá sem néznek a deszka seggedre? :D :D

Na told odébb a biciklit...

2017. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!