Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy el fog mulni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy el fog mulni a vaginizmusom a mostani parom mellett?

Figyelt kérdés
Elozo kapcsolatomban keptelen voltam beengedni magamba a fiut. Szuz is vagyok es szerintem vaginizmusba is szenvedtem akkor. A mostani paromnal mar most azt erzem ,hogy alig varom,hogy belem hatoljon es belem eelvezze. El lehet ezt agyilag donteni? Kinek mi a velemenye?
2016. jún. 13. 22:07
 1/5 Linó03 ***** válasza:
Én egyszer olvastam róla, szerintem elég erős ráhatással vannak a gondolatok és az érzelmek. Szerintem ha most ezt érzed, simán elmúlhat.
2016. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2016. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abszolút lehetséges, pontosan ugyanígy voltam, mint te. Az első barátommal többször próbálkoztunk, nem ment be. Aztán a másodikkal már simán.
2016. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmúlhat, sokaknál inkább lelki eredetű! Tudat alatt nem érzik biztonságban magukat, kételkednek a pasiban.. De mikor ott lesztek és esetleg mégse nyílik a kapu olyan könnyen ahogy vártad, akkor se idegeskedj! Ne legyen benned, hogy megint megtörténik, ciki vagy nem lesz jó, inkább arra gondolj, hogy mennyire jó lesz együtt és hogy vele mennyire szeretnéd! :) A legfontosabb, hogy előtte mondd el neki, kérd meg, hogy többet foglalkozzon veled a nyelvével és a kezével! Aki szűz annak attól még nincs vaginizmusa, hogy 1x-2x nem tudták neki betenni.. Nyugalom! Nem voltál készen még, ha most érzed, hogy ő megérdemli, neki biztos menni fog! Csak legyen előtte sok nyalifali és ujjal finoman puncizás! Az nem árthat meg! :)
2016. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amerikában volt egy hasonló eset csak ott egy muzulmán friss házaspárral. a lány képtelen volt közösülni mert szex elött állandóan összeszűkült..több orvoshoz jártak sikertelenül majd egy szexuálpszichológushoz fordultak aki vele 5000$/kezelésenként segített rajtuk. De amit csinált az bocsánat a kijelentésemért de vicc volt. A nőnek 12 hónapig havonta kellet járnia a pszichológushoz akinek a kezelés abbol állt eleinte főleg hogy a lány ujjazza magát majd késöbb kicsitöl egész nagyig vibrátorokat kellet vennie és fokozatosan használni és tágítani magát amig megszokja a helyzetet és betudja engedni a férjét. Na már most ugye mivel muzulmán családról beszélünk kiderült a lányról hogy 21 éves létére soha nem nyúlt magához ez is minimálisan közre játszott a stresszéhez.

Szóval véleményem szerint wezekből okulva ha fokozatosan hozzá szoktatod a tested akkor elöbb utobb sikerülni fog nektek is az együttlét és nem kell kiadnotok (főleg magyarországon) pokoli sok pénzt olyan kezelés módokra amiket ésszerűen magatok is megtudtok csinálni

2016. jún. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!