Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Oda vagyok az orális szexért,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda vagyok az orális szexért, hogyan lehetnék minél jobb benne és örömet okozni?

Figyelt kérdés

Most próbáltam először az orális szexet és nagyon tetszett és a szájba élvezés is. Azt szeretném, hogy a barátomnak minél jobb legyen. Kicsit még izgultam közben.


Tudom, hogy kérdezzem őt,hogyan jó, ez oké, de szeretném meg is lepni, technikákkal :)


2016. jún. 13. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán gyakorlás kérdése. A barátod örülni fog, hogy ha gyakorolsz rajta sokat :) De biztos vannak fenn a neten cikkek, amiben vannak trükkök ;)
2016. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Linó03 ***** válasza:
Játssz a nyelveddel, munka közben cirógasd a makkot, a tetejét, és körbe a peremét is. Néha szívd is meg, az is izgató.
2016. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
úgy csináltam :)
2016. jún. 13. 21:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha engedi, masszírozd közben a prosztatáját. Az nagyon nagy pluszt fog neki adni.
2016. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az felejtős :)
2016. jún. 13. 21:58
 6/13 A kérdező kommentje:
golyók? azokat nyalogatni vagy azt is szopogatni inkább?
2016. jún. 13. 22:00
 7/13 anonim ***** válasza:
gyere megmutatom élőbe
2016. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pasinként más és más. Nincs általános minden pasira működő mód!

Próbálkozz, érdeklődj, erről is beszéljetek, és gyakorolj-gyakorolj-gyakorolj!

2016. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igazad lehet, meglesz köszi :)
2016. jún. 13. 22:38
 10/13 anonim ***** válasza:

A golyokat en csak nyalogatni kinalom a szopogatasa nekem nem kellemes.

Viszont kerdezo: a vegen a tartsd a szadban vegig a orgazmusa kozben, es nezz a szemebe es tartsd a szemkontaktus mikozben lenyeled.


S kozbe is lennenek tippjeim mert nagy oral rajongo vagyok. De azt majd maskor irom le.

2016. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!