Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek az anált?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek az anált?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én nálam kifejezetten tabu. 18 évesen erőszakolt meg az akkori párom. Szűz voltam. Ez nem volt neki elég és hátulról seggbe is megerőszakolt. Hiába jelentettem nem csináltak semmit. Évekig nem tudtam pasira nézni és mai napig szorongok és ideges leszek ha szexre kerül a sor... 22/L
2016. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
#1: ez sajnos mind a mai napig általános - mégis ki firtatná, hogy akarta-e egyáltalán a nő, ha akkor éppen kapcsolatban voltak? (Nem beszélve a napjainkban újból népszerűvé váló nőhibáztatásról...)
2016. jún. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 válaszoló vagyok. Igen sajnos ezek így van :(
2016. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én imádom. Nem durván, de kicsit erősen, szépen csúszik belém. A párom is szereti nagyon. Van, hogy egyszerre élvezünk el.
2016. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
imádom:D
2016. jún. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs problémám vele. :)
2016. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Imadom, analban lehet a legnagyobbat elvezni...
2016. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!