Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik voltak már csak szexen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak már csak szexen alapuló kapcsolatban tudnának pár tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Az hogy fiú vagyok vagy lány az most mind1. De elkezdtem udvarolni egy embernek és ezután egy másik ember meg nekem kezdett el udvarolni. Akinek én udvarolok, azzal ha semmi sem jön össze jó barátok tudunk maradni (de most több okból nehéz lenne bármiféle kapcsolatot kialakítani vele.)

Aki nekem udvarol ő egy fiatalabb személy, vele lehet könnyebben kialakulna bármi, de vele lehet nem lennénk jó barátok. Nem akarom a fiatalabbat (és sztem naivabbat) megbántani.


Várjak még... vagy mit tegyek?


2016. jún. 10. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ez teljesen hülyeség....

Nincs ló jó a szamár?

Bárki bármikor talál szexkapcsolatot hosszú távra nekem is volt 3. Ebből 2 lány belémszeretett x idő mulva egybe meg én szerettem bele. legrövidebb 4 hónap volt a leghosszabb 1 év. Ja és hozzáteszem mind a 3 ilyen szexkapcsolatom jobb volt mint mikor valakivel együtt jártam/ vagy egybeköltöztem. Ott nem volt bizonyítási vágy megbeszéltük mint akarunk és csináltuk mikor találkoztunk az utcán mint a barátok beültünk kajálni vagy teljesen öszinte tanácsot adtunk a másiknak. 27 éves vagyok és most érzem azt megtaláltam azt a lányt (3 év együttlakás után) akivel azon a szinten vagyok mint a szexkapcsolataimban....

2016. jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig használj óvszert plusz fogamzásgátlót. Sose tudni p...-ba járt előtted és ha netán kiszakad a gumi és terhes leszel akkor jobb ha csak szexen alapszik a kapcsolat akkor nem fog felelősséget vállalni. Lelép és keres pasik p...-it.. Te meg maradhatsz magad meg a gyerek. Vagy elmész abortuszra. 22/L
2016. jún. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 icu75 ***** válasza:
Én 40+os nő vagyok. Most már kapcsolatban élek,de a 20as éveim végén volt több(párhuzamosan futó) szexkapcsolatom. A legjobb módja hogy ne kezdj kötődni a partneredhez az az hogy több is van egyidejűleg.
2016. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elírtam: " jobb ha tudod hogyha ha szexen alapszik a kapcsolat akkor le fog lépni és nem vállal felelősséget
2016. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mind1 hogy fiu vagy e vagy lány? Bizony nem.Mert korcsoportonként,és nemenként változnak az emberek.S nem egyformán élik meg az örömöket és a csalódásokat.
2016. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nyugodtan írhatsz a meleg kategóriába is, nem kell itt "ember" és "személynek" nevezni a kiszemelteket.

Amúgy meg csináld azt amit szeretnél.

2016. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!