Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a rosszlányok oldal egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a rosszlányok oldal egy aranybánya a szűz férfiaknak, miért nem használjátok ki?

Figyelt kérdés
csak kiváncsiságból felmentem erre az oldalra és szétnéztem, rámentem a 18-24 közötti lányokra, fővárosiakra és wáóó *-* tele fullos nőkkel! de tényleg, csak ámulok, és itt mindig látom hogy sírnak a férfiak hogy jaj sose fognak dugni meg minden, hát ha én kicsit idősebb leszek (most 18 éves srác vagyok) tuti hétvégente fogok járni ezekhez, hát most megéri az a pár ezer forint szerintem, nem is kell ide barátnő, és ezek nem k urvák. szóval a kérdésem, miért nem használjátok ki ezt a lehetőséget, most nem tudom linkelhetek e ide, de tudnék jópárat akik megérik az árukat
2016. jún. 8. 14:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
a szavakon lovagolsz ember, én úgy értettem, hogy nem olyan k rvák akik az utca sarkán állnak, cigányok, undorítóak, és 5 ezerért megdughatod őket gumi nélkül, hanem ápolt, fiatal, bájos lányok, akik gumiban szexelnek igényes házban, jó körülmények között. Azért nem mindegy
2016. jún. 8. 15:09
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Biztos lesz rájuk havi 50-60 ezred..
2016. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nyári munkából megszerzek 80-at, havi háromra költenék :D de ez csak így felmerült bennem, hogy milyen jó lenne már, csak sajnos nem pesti vagyok és most néztem a vidékiek közt nincs jó :/
2016. jún. 8. 15:36
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

Most nem azért, de mi értelme van ennek a kérdésnek? Semmi...


Mi leírtuk a véleményünket, te meg csak hajtod a magadét.

Menjél prostizni, kit érdekel?! Itt szerintem senkit sem.


(Ui.: nem feltétlenül attól fog ám a csaj nyögni, mert akkora nagy kan vagy az ágyban, ugyanis aznap lehet, hogy te leszel neki pont a hatodik)

2016. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%

"tuti hétvégente fogok járni ezekhez, hát most megéri az a pár ezer forint szerintem"

Jó esetben 20 ezer az a pár forint, de vannak amolyan támogatót kereső lányok, ott 40 ezer ugyanez. Jobb ha tudod.



"ápolt, fiatal, bájos lányok, akik gumiban szexelnek igényes házban, jó körülmények között."

Ismersz legalább olyat aki ilyenekhez jár vagy járt? Csak mert ezek a lányok NEM STERILEK!



"nyári munkából megszerzek 80-at, havi háromra költenék :D"

Te nagyon retardált vagy!

2016. jún. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon, nagyon szeretnék, csak sajnos a telefonálástól, új dolgoktól, személyektől (különösen nőktől) szorongásaim vannak.

26F

2016. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%
Te nagyon fogyi vagy .. ugyan olyanok mint az utca sarki csak lattod a kepet lehet hogy kamu kep vagy agyon szerkesztett kep es mire oda ersz ott vagy egy undorito kiegett no lesz elotted .Aki profi modjara elintezz es nem oszinten elvezi . Ha meg megkerdezed milyen volt elintezz egy olyannal aha jo volt vagy ugyes vagy es mehetsz el mert jon a kovetkezo . Az eskort lany meg teljesen más az jo draga egy ketto azzal nem csak b..sznak hanem elviszik ide oda
2016. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
69%
Szóval 15-20 rugóért megdughatsz egy prostit, akit naponta 5-10 másik arc is megdug pénzért. Arról nem is beszélve, hogy 100 prostiból 99 gyűlöli, amit csinál, tehát ott tartunk, hogy egy rakás pénzért megdughatsz egy nőt, aki utálja az egészet, téged is beleértve. Ez azért nehezen nevezhető aranybányának szerintem.
2016. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagy képtelen összeszedni egy jó nőt? A férfiak többsége meg tudja tenni.
2016. jún. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!