Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ekkora baj, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj, hogy a sportoló pasik tetszenek?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy élből elutasítom azt, aki nem sportol, de sokkal nagyobb előnyt élvez, ha igen. Egyszerűen imponál, ha valaki ad magára, az egészségére. És aki szerint meg nem vonzó egy izmos test, az hazudik.

Viszont most nincs kapcsolatom, és (valószínűleg emiatt) folyton megkapom, hogy "Nem kéne ilyen felszínesnek lenni, hogy csak kézis/vízilabdás/kajakos" stb.


Ez komolyan ennyire elítélendő, ettől már tényleg valaki felszínes lesz? Komolyan nem értem.

19L


2016. jún. 5. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol mások véleményével? Ha vannak elveid, és logikusan le tudod őket vezetni, akkor nincs probléma.
2016. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, csak amikor már úton-útfélen ezt hallom, hogy "na már megint egy kajakos, a felszínes kis k.urva" az már kezd kicsit zavarni.
2016. jún. 5. 17:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Na és mi van a feltörekvő testépítőkkel :Dd? Az is kuka kedves kérdező?

És te is vagy annyira sportos, hogy helyt állj mondjuk egy penge formával rendelkező edző gyerekkel? :Dd

2016. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak olyan érdekel, aki versenyszerűen sportol? Vagy jó az is, ha valaki csak hobbiból csinál valamit heti többször, de amúgy nem kétajtós szekrény?
2016. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nalam is csak a sportos izmos pasik johetnek szoba:)

Mivel en is jol nezek ki elvarom h az adott pasi is nezzen ki vhogy

2016. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd 5ös:Ddd 😇!
2016. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg felszínesség.
2016. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond. Engem se látott még senki dagadt nővel. Magas, vékony, sportos vagyok, kosarazok. A barátnőmtől is elvárom hogy tartsa karban a testét.

24/F

2016. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rendben van. Nekem is jobban bejönnek a sportolók 21/L
2016. jún. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Emlékszem egy kérdésre, ahol egy pasi kérdezte, hogy felszínességnek számít-e, hogy csak azért nem jött össze egy lánnyal, mert kicsi volt a melle, a válaszolók nagy része meg nyalta a seggét olyan válaszokkal, hogy "ez van, nem tehetsz róla, hogy a nagy mell tetszik neked, kémia nélkül amúgy sem működhet egy kapcsolat"


szóval ja, kérdező, nem tehetsz arról, hogy mi tetszik neked, kémia nélkül amúgy sem működhet egy kapcsolat, stb...

2016. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!