Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Egy menet alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy menet alatt hányszor szoktatok elélvezni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
0-4 között
2016. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Maga az aktus alatt (amikor bennem van a srac) 0, elitte, utana 1-2
2016. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csoda, ha egyszer sikerül...
2016. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Én elélveztetek bárkit, ha kell..
2016. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aktus alatt az esetek többségében van orgazmusom,1x. (kivéve ha én vagyok felül,akkor valamiért nem jön össze)

De ha nem csak maga az aktus számít, akkor van,hogy előtte és/vagy utána is. Összességében 1 és 4 közt.

2016. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előtte nem hagyom hogy legyen, mert akkor szűkebb leszek és fáj a behatolás. Aktus közben 2-3 alkalommal.

18L

2016. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát pózoktól és időtől is függ.. Valóban 1- 4 között van általában.. :(

Ha direkt hosszú vagy az orgazmusra megyünk... akkor 8 körül a minikkel.. De utána egy ideig nem bírom még a csiklóit se... :D

2016. jún. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csiklóval rengetegszer sikerül, akár folyamatosan is, hüvelyi orgazmusom szinte mindig van, akár 3-4 is egy együttlét alatt. De erősen attól függ, milyen pózban csináljuk. 24N
2016. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!