Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szex közben (fiúnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex közben (fiúnak csinálom) alig kapok levegőt egy idő után. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Legutoljára annyira megfájdult a fejem, hogy abba is kellett hagynom. Velem van a gond, vagy mással is megtörtént már ilyen?

2016. jún. 4. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a technikáddal van probléma ,én még így nem jártam,de orrdugulás , orrfolyás nálam is van,kifújom aztán mehet tovább, vagy könnyeim folynak,bár ezek nem zavaróak,fejem még sosem fájt közben,pedig volt már egy órás tevékenységem e tekintetben :)
2016. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy a mély torkosat csinálod és az levegőt nem kapsz egy darabig amig a torkodba van
2016. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mélytorkosnál a torkában, azaz a légcsövében van a pénisz, akkor valamit nagyon rosszul csinál. Itt ugyanis a nyelőcsőbe kerül, és tökéletesen lehet levegőt venni.

Szerintem is inkább a reflexes orrdugulás játszik, mint a valós "fulladás".

2016. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen velem sem volt még, hogy ne kapjak levegőt, pedig volt hogy több mint egy óráig csináltam.

Inkább az orromat kell fújni. De ha látja a párom hogy fáradok, szokta mondani hogy pihenjek kicsit közben.

21L

2016. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan trükk hogy néha közben levegőt kell venni. Szokott segíteni... :D
2016. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha te irányítod a dolgot és úgy is alig kapsz levegőt akkor tényleg baj lehet a technikáddal :)

Alapesetben az orrodon keresztül is megy a levegő vétel. Max. ahogy a többiek is jelezték, ez szokott folyni, eldugulni ha "úgy igazán rendesen"csinálom.

De gondolom nem csak bekapod és tartod a szádban. Ha mozgatod a fejed, "bólogatsz rajta", aközben is mennie kell, hacsak nem extra vastag.

Egyébként is engedd ki néha, nyald körbe a makkot a nyelved hegyével, a "kantárt", a golyókat, ilyenkor nyugodtan tudsz levegőt venni!

Ja, én is fiú(k)nak csinálom és pasi vagyok! :DDD

2016. jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
orron át vegyél levegőt,amikor épp a makk közelében van a fejed.
2016. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez azért van mert fiúnak csinálod
2016. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!