Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Debrecenben egy vidékilányos/r...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben egy vidékilányos/rosszlányos prosti körülbelül mennyibe kerül fél/egy órára?

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Szegeden egy csinos nőnél 1 óráért 10 ezer forintot fizettem, amiben két elélvezés volt benne, gumi nélküli szopás és óvszerbe vagy testre élvezés.


Vidéken olcsóbbak a lakásos prostik, mint Budapesten. Szerintem fél óráért te is olyan 8-10-zel számolj, ha nem kérsz semmi extrát, csak a fenti alapokat.

2016. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

10ezer forint körül, pesten 15-20

De prosti helyett inkább alakíts ki egy normális kapcsolatot valakivel és akkor fizetned sem kell érte.

2016. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Tehát akkor az 1 és a fél óra között elég kicsi az árbeli különbség, akkor gondolom az 1 óra jobban megéri.
2016. jún. 4. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
" az 1 és a fél óra között elég kicsi az árbeli különbség, akkor gondolom az 1 óra jobban megéri." Te ismered a saját képességeidet. Ha 1/4 ora alatt kiürited a tárat akkor csak unatkozni fogsz.
2016. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3:

Igen, de az élvezések is számítanak. Tehát pl így szokott lenni, hogy

-1 óra, 2 élvzés

-fél óra, 1 élvezés


Tehát ha elsőre elsülsz 5 perc alatt és fél órát kértél, akkor csákó, mehetsz haza. Ugyanígy ha 45 perc alatt megvan a két élvezés, akkor is viszlát, mert az élvezések is számítanak.


Fordítottan nézve, pedig az időről meg annyit, hogyha véletlenül túlteljesíted, akkor nem zavarnak ki egyből. Pl voltam már ott csajnál 40 percet, mikor 30-at fizettem. Figyelmesen szólt nekem 30-nál amikor még nem élveztem el, hogy az idő vége felé járunk és ennyi. Meg nyilván ha éppen vendége van utánad fél órával, akkor szeretné rendbe szedni magát.

2016. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!