Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy lányként popsiba szeretem jobban a szexet?

Figyelt kérdés
Elég perverz vagyok, úgyhogy nyilván ez is közrejátszik benne, meg valahogy olyan más érzés, nem is tudnám mihez hasonlítani, és nagyon jó. Viszont ezt elég furának érzem, hogy így gondolkodok erről.
2016. jún. 3. 23:16
1 2
 1/13 anonim válasza:
35%
Semmi baj nincs ezzel. Irj privatot ha gondolod 😊
2016. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mivel mindig így csináltad, már úgy járatódtak be az idegek, hogy másképp nem is élveznéd némi átállási idő előtt.
2016. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ha van kedved irj nincs semmi baj vele

segitek ha akarod.

nyalakodás se érdekel? imadok nyalni... :-o :-D :-D

2016. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
lesz privátod rendesen ugy nézem :)
2016. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Orgazmusod is lesz úgy?
2016. jún. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát, ha a barátnőmet vesszük alapul ő nagyon sokszor vesz rá, hogy a fenekével is foglalkozzak ilyen módon, én csak kipróbálni akartam nekem annyira nem jött be, habár nincs vele problémám, de én nekem elég lenne az elülső fele.


De mivel ő szereti engem meg nem zavar, így benne vagyok én is, és ezen elven hogy ő ennyire ragaszkodik hozzá, nem lepődöm meg azon hogy más is.


Viszont olyanról még nem hallottam hogy valaki jobban szeretné ezt, mint a hagyományost, lány létére.

2016. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem izgato. Imadok egy not csak seggbe dugni...:)
2016. jún. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem kefélték még meg rendesen a puncikádat :D.
2016. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Figyelj nincs ebbe semmi kivetni való hogy seggbe szereted . Csak majd nehogy megbánd majd egyszer . Mert majd előbb vagy utóbb össze hoz a sors egy olyan fèrfivel akinek túl vastag lesz a kardja ès majd mondod neki hogy te seggbe szereted jobban ès mondod neki hogy rakjon tèged seggbe akkor majd könyörögni fogol neki hogy ne nyomja tövig de ő majd nem fog rád halgatni mert tudja rólad hogy perverz vagy ès tövig nyomja majd neked úgy hogy sírni fogol a fájdalomtól mikor mozog a seggedben . Ès mivel tudja rólad hogy perverz vagy addig fogja csinálni mèg szèt nem szakad a segged. Ès utána az fog követvezni hogy összefosod magad az èleted további szakaszán . sőtt èjszakánkènt jönnek majd a rèmálmok ès majd behugyozol majd minden èjel
2018. márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9# ES KIHAGYTAD HOGY EGY IDŐ UTÁN NEM LESZ SZÉKREKEDÉSE HANEM KIESIK A SZARASEGGÉBŐL SOK SIKERT
2018. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!