Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek milyen volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen volt a legelső szex nagyon fájt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Fájdalomnak nem mondanám, inkább egy ilyen kellemesen feszítő, kissé furcsa érzésnek. Igaz, én akkor már nagyon kívántam az akkori barátomat, ő meg már igen tapasztalt volt.
2016. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
feszítő érzés volt, kicsit véreztem, de összeségében nagyon jó érzés volt hogy a barátom ennyire figyelmes volt és elsőre sikerült az orgazmus közelébe érnem
2016. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon fajt
2016. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fájdalomnak nem nevezném,de komoly vérfürdő volt..
2016. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem kellemetlen feszítő érzés és nagyon kevés vér volt. Előtte már ritkán, de használtam tampont, először még az is ilyesmi érzés volt, de gondolom aztán kicsit kitágult a szűzhártyám, lehet ezért nem vérzett és nem is fájt annyira.

19/L

2016. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fájt, és sajnos az első 1-2 perc még mindig nagyjából erről szól... De utána eszméletlen módon élvezem :D

18L

2016. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem igazan fajt, jobban feltem tole,mint amennyire fajt. Viszont nem ilyennek kepzeltem el, ido mire olyanna valik a szex, mint ahogy szuzen elkepzeljuk.
2016. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alig fajt, csak egy pillanatig. A parom nagyon tapasztalt volt, nagyon vigyazott ram :) A verzest nem tudtuk elkerulni, sot meg a kovetkzeo alkalommal is kicsit vereztem, de amugy elveztem minden percet :) L/22
2016. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy picit fájt,utána egy ideig erős,feszítő érzés, de utána tompul és jó lesz :) Nekem speciel amúgy nem vérzett.
2016. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
és az miért van ha egyik lány vérzik más meg nem ?
2016. jún. 4. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!