Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik véleménye érdekelne....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik véleménye érdekelne. Nektek annyira fontos a mell kinézete, mint amekkora ügyet csinálnak a nők a mellukbol?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 16:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretek valakit nem a melle miatt szeretem. Csak a nők fúják fel azt a mell kérdést.
2016. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem pasinak tartom magam hanem férfinek, de ha valakit szeretek - vagy akár csak kedvelek, akkor azt a személyisége miatt teszem, és nem a mellének formája miatt.


Az viszont mocskosul bosszant, amikor egy nőtől folyamatosan azt hallom, hogy jaj ez kicsi, jaj az nagy, jaj ez nem tetszik. Irritáló, és ha nem képes leszokni róla rövid időn belül, akkor saját lelki nyugalmam érdekében elválnak útjaink.

2016. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Kedves kettes (21/L), a kérdező szerintem a "pasik" véleményét kérdezte, nem egy nősoviniszta picha sértő-lekezelő beszólását.
2016. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nektek annyira fontos a farok kinézete, mint amekkora ügyet csinálnak a férfiak a farkukból?


Amúgy a lány mosolya sokkal jobban érdekel, mint a melle :D 22/F

2016. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Jo joo...Most itt nyomatjak a sok nyalas,benyalizos szoveget,hogy nem a kulso szamit hanem a szemelyiseg stb. stb. IGEN szamit egy bizonyos pontig! De azert azt senki se magyarazza be nekem,hogy egy kapcsolat mukodhet ugy,hogy kulsore nem vonzodik egymashoz a ket fel..Mert passzoljanak egymashoz akarmennyire is lelkileg..Ha szexualisan nem erzel irtanta semmit akkor abbol nem lesz kapcsolat.
2016. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd már meg nekem, hogy nekem mi fontos. Tudok gondolkodni egyedül is.


"De azert azt senki se magyarazza be nekem,hogy egy kapcsolat mukodhet ugy,hogy kulsore nem vonzodik egymashoz a ket fel.."

Nyilván igazad van, de a külső az kicsit többől áll, mint két mell. Ha minden eghyéb tetszik, tetszik a szeme, a mosolya, az arca, a fülcimpája és a a térdkalácsa, akkor az a tény, hogy milyen a melle, elhanyagolható.

2016. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha valaki csak dugni akar, akkor az ilyen részletek számíthatnak. Ha azonban a nő egésze kell neki, mert szereti, akkor nem.
2016. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem érdekel mekkora a melle meg kinézete,ha szeretem őt,akkor szeretem.

Semmit nem számít ez nálam...

24/F

2016. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint inkább bosszant ha a NŐ nincs kibekulve a testével!"nagy a seggem, vastag a combom kicsi a mellem" stb...ha ranezek valakire nem az fog meg hogy milyenek az arányai hanem az ahogy a világhoz viszonyul!az egy dolog hogy szeretem a nagy melleket de ez nem csinál senkiből jobb nőt!
2016. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!