Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok melléből tej folyna szex közben?

Figyelt kérdés

Régen is imádtam, amikor a párom a melleimmel játszott, most is imádom, de az a baj, hogy 7 hónapos terhes vagyok. Már a 4. hónap óta folyik a tej a mellemből, eddig sikerült eltitkolnom, de nemrég észrevette a párom. Szex után mindig sokkal jobban folyik, és most is így volt, nem vettem észre időben, de a párom észrevette, és csak annyit mondott rá vigyorogva, hogy "tejci". Nem tudom, mit csináljak. Engem nagyon zavar, hogy ilyenek a melleim, arra gondoltam, hogy nem veszem le a melltartóm ezek után szex közben, de nem hiszem, hogy a páromnak tetszene ez az ötlet.

Ti mit szólnátok, ha ilyen történne veletek? Kiábrándulnátok a barátnőtökből? Nagyon gusztustalan, ugye? :/


2016. máj. 31. 09:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dehogy gusztustalan, teljesen normális :)
2016. máj. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és ezek után elkerülnétek, hogy megérintsétek a mellét? Nem nyúlnátok hozzá többet?
2016. máj. 31. 09:03
 3/16 anonim ***** válasza:
Dehogy zavarna, sőt, ha engedné, még szopogatnám is.
2016. máj. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy neked, hogy én mit csinálnék? A párod megmondta,hogy neki tetszik, úgyhogy hagyd abba a nyafogást.
2016. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy a párom nem mondott semmit, csak megállapította, hogy "tejci" és kész. Ennyi volt. Nem mondta hogy hú de jó, vagy fúj de gusztustalan, és nem tudom, hogy legközelebb mit csináljak, mit várjak.
2016. máj. 31. 09:08
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Ja, nálatok a vigyorgás az undor jele? Fura pár vagytok. Mondjuk annál is inkább, mert velünk beszéled meg az ilyen privát és intim problémáidat, ahelyett, hogy a pároddal beszélnél. Nevetséges. Vagy szánalmas? Nem tudom eldöntetni.


Hogy válaszoljak a kérdésedre: én jobban örülnék, ha sör folyna belőle.

2016. máj. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#6: az lenne az álomnő.
2016. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Tudod tapasztalataim szerint a férfiak az emberi léttel járó talmi dolgokkal kapcsolatban sokkal elfogadóbbak mint a nők. Kezdve a fingással, hogy a nagy wc az büdös... stb. Te nő vagy. Most kismama is. Az hogy jön egy a tej egy természetes dolog. Ezen nagyon nem tudsz változtatni, nem tudod megmondani, hogy a melleidnek, hogy akkor tessék folyni, amikor jön a kicsi, köszönöm szépen!


A párod is ember, és ha nem lenne kibékülve a halandóságoddal, akkor nem te lennél a gyermekei anyja, hanem keresne egy plasztik szépséget!


Szóval szerintem ez téged sokkal jobban zavar, ami fura, tekintve, hogy lassan anya leszel és még mindig nem vagy megbarátkozva a testeddel? Amikor a csitriből nő lesz, úgy oldódnak fel a gátlások, úgy egyre jobban elfogadjuk magunkat, ezért lesz egyre finomabb a szex, és azért leszünk egyre lazábbak az életben és az ágyban is.


Ha egy tini írna ki ilyen kérdést még azt mondom, ok, de lassan anyuka leszel, úgyhogy az élet halandó mivoltát is el kell fogadnod, a szaros pelust, és a bukást. Egy baba sem mindig hintőpor illatú! Szóval békélj meg a testeddel, már amúgy sincsen sok vissza. A harmónia első a lépése az elfogadás. A párod szereti a nőt, a halandót, az esendőt, aki nem mindig Chanel parfüm illatú, izzad egy kiadós szex közben, és tej folyik a melléből ha épp várandós!


Szerintem most már ne tökéletes akarj lenni, mert az tinik és a nagyon fiatal lányok ismérve. Te anya leszel, kell némi lazaság is vagy meg fogsz bolondulni!

2016. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az egyáltalán nem zavar, hogy a baba se lesz mindig "hintópor illatú", nem zavar a hányás, pelenkázás stb. Csak az zavar, ami az én testemmel történik, pl most ez a tej, meg a többi "testi funkciók" (pl. nagy wc-zés, menstruáció stb). A saját testemmel nem tudok kibékülni.
2016. máj. 31. 09:25
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Csak az zavar, ami az én testemmel történik, pl most ez a tej, meg a többi "testi funkciók" (pl. nagy wc-zés, menstruáció stb). A saját testemmel nem tudok kibékülni."


Na engem ez sokkal jobban zavar egy nőben.

2016. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!