Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas emberrel kavarni! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas emberrel kavarni! Ti elítélitek az ilyet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig egy 3 éves kapcsolatom volt,nagyon szerelmes voltam,vele képzeltem el mindent,de sajnos nem úgy alakultak a dolgok,ahogy terveztük és szakítottunk. Aztán egyik haverommal kavartunk,néha együtt voltunk néha nem,de ennyi. Most pedig megismertem egy férfit,aki nagyon vonzó és kívánom és ő is engem. A gond csak az,hogy házas.. Jövőhónapban jön végleg haza külföldről és tervezünk egy talit. Undorító dolognak tartom,amit művelünk,eddig soha nem volt ilyen dolgom,de most nemtudom,hogy mitévő legyek. Legyek a szeretője vagy mégsem? Nem akarom tönkretenni a házasságát,se semmi,én csak szexet akarok tőle érzelmek nélkül. De mi van ha beleszeretek? Mi van ha kiderül? Taszít a dolog,de mégis annyira vonz.. nem tudom mit tegyek. Ti elítélitek az ilyent? Volt már hasonló kalandotok? 20/L
2016. máj. 30. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Legyél önző és élvezd ki a helyzetet előnyödre!
2016. máj. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Menj bele és èlvezd ki a dolgot! Örülj neki,hogy te megteheted. B

Èn sajnos nem, pedig nagyon szeretem őt!!!

2016. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló szituációban. Házas volt, idősebb jó pár évvel, és nagyon szexi. Vonzott, jobban, mint el lehetne képzelni. Bepróbálkozott nálam, én pedig nem tudtam ellenállni. Először csak barátság extrákkal kapcsolatnak indult, de annyira jó volt vele, rengeteget beszéltünk és találkoztunk, végül beleszerettem. Azt a mai napig nem tudom, hogy ő szeretett - e, de komoly érzelmei voltak irántam, ez nyilvánvaló volt. Annak ellenére, hogy a kapcsolatunk tökéletes volt, passzoltunk, összeillettünk, én egész idő alatt egy szajhának éreztem magam. Bűntudatom volt, belegondoltam mit éreznék, ha a felesége helyében lennék. 2 év után az összes kapcsolatot megszüntettük, nem hallottam róla jó ideje, és jobb is így. Ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor élveztem a vele töltött minden percet, de utólag megbántam, hogy belementem. Igaz, hogy nem én voltam az a fél, akit megcsaltak, de mégis második voltam. Nem könnyű ez a helyzet. Szerintem maradj ki belőle, magadat kíméled meg, mert végül úgyis te fogsz rosszul járni, neked fog fájni. Az is lehetséges, hogy így is úgy is megcsalná a párját, de nem feltétlen kell, hogy veled tegye meg. A döntéd joga a tiéd.


L

2016. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Elítélem. Annyi facér pasi van miért mindig az kell, aki foglalt?! Sosem fogom megérteni. Szerintem házasodott belerondítani valamibe egy kis szexért...
2016. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam/vagyok ilyen helyzetben. Mondjuk nekem sosem voltak olyan illúzióim, mint az előttem írónak, hogy komoly érzelmei lennének irántam. Hiszen akkor nem itt tartanánk...

Én nem szerettem bele, tudatosan elnyomtam minden érzést, amint kialakulhatott volna bármi, és inkább sokat flörtölgettem közben másokkal, élveztem, hogy megtehetem, és valahol azt is, hogy ez fáj neki. Legalábbis ezt állítja, de aki ezt tette velem, az ne várjon semmit. De az a baj, hogy valamit csak tud, mert valahogy nem bírom elhagyni, pedig egy ilyen kapcsolat csak leépíti az embert és bekorlátozza a pártalálási esélyeit.

2016. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

Aha. Ha csak dugni akarnál, akkor maximum egy óra alatt találnál megfelelő partnert.

Miért nem ismered be legalább önmagadnak, hogy csak az egódat akarod növelni, hogy majd jól megmutatod, hogy jobb csaj vagy mint a felesége? Nevetséges vagy.

2016. máj. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!