Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszinte férfiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte férfiúk! Szerintetek ez már megvan a tökéletes 10/10-es kategória?

Figyelt kérdés

[link]


A képen nem én vagyok, hanem valami külföldi híresség,szóval nyugodtan csak őszintén. Kort is írjatok majd a vélemény mellé ha kérhetem, köszönöm.


2016. máj. 25. 12:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

hát messze van ez tőle...

10/10 es nekem mondjuk eva longoria. mikor pár évvel fiatalabb volt.

2016. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
9-es nem én vagyok rajta, miért én lennék???
2016. máj. 25. 12:59
 13/31 anonim ***** válasza:

Első látásra nincs baj vele, de nem egy ilyen kép alapján fogom eldönteni...

22

2016. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

akkor áruld el a külföldi híresség hölgy nevét, hogy megnézzünk róla a többi képet és jobban tudjunk dönteni :P


ja hogy a képkereső más képeket nem talál? igen biztos nagy celeb lehet...


ja és képfeltöltésre tetted fel? igen a celebekről ak épek ott találhatóak :P

2016. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Messze van ez a 10/10-től. De áruld már el kedves Kérdező, hogy mi értelme van másokról kitenni képet és arról véleményt kérni? Ha nem Te vagy a képen akkor nem mindegy, hogy mit gondolnak másokról mások? Hm?
2016. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

A feje elég gáz!! Amúgy nekem ez a nő max 10/5. Nem az esetem. Nem, nem szokott "jobb" nőm lenni külsőre. De engem nem is az érdekel! Ha meg kéne határoznom, h mit veszek figyelembe párválasztásnál, akkor a külső az nálam max 20-30%.

Viszont vigyázz, mert ha csak a külső tartod szempontnak, és csak arra gyors, akkor javaslom, h gyorsan találj magadnak valakit, mert az bizony az idő múlásával csak egyre romlani fog... Persze tudom, különböző plasztikákkal lehet javítani a helyzeten, de az értelmes pasik nem szeretik a mű nőket. Szóval ha csak a szépséged van amit be tudsz dobni egy kapcsolatba, vagy amivel érvényesülni tudsz, akkor gyorsan nézz valami B terv után is.

2016. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

#7:

Ha már kérdezted: hosszúkás a feje, ami nekem nem tetszik; nekem csúnya az ilyen száj; az állkapcsa túl erőteljes, ami agressziót sugároz; az a szemöldök meg k.u.rva gáz; és túl van szolizva ... Kb. ennyi a bajom a fejével.


Nem nincs külsőre 10/10-es barátnőm egy sem és nem is volt (na jó egy volt, aki számomra az volt), mert nem a külsőségek alapján szoktam választani párt, sokkal fontosabb preferenciák is vannak.

(#3-as voltam)

2016. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ej de finnyásak vagytok, szerintem gyönyörű ez a nő. Bár lehet, hogy ez a korral jár (40F)
2016. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Bugyuta tekintet, csücsörítés, túlzásba vitt szoli...Ez a nő messze van a 10/10-es kategóriától, legyen ez akárki.
2016. máj. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
akik ennyire lehúzzák, mondjatok már kérlek egy olyan nőt aki szerintetek szép!
2016. máj. 25. 13:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!