Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen érzés az orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés az orgazmus?

Figyelt kérdés
Nekem sosem volt még (legalább is nem tudok róla, de gondolom ha lett volna arra rájövök), szóval tényleg érdekelne. Mit éreztek előtte, honnan tudjátok hogy na, most jön az orgazmus? Vagy ez nem is így megy?:D Ezen a téren tényleg analfabéta vagyok, mert még sosem éreztem. Köszi minden választ. 21 L
2016. máj. 24. 21:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Próbáltuk már, és nem jött be, azért nem is erőltetem.
2016. máj. 25. 09:13
 12/18 A kérdező kommentje:
Eléggé kínosan is érzem magam közben.. olyan lealacsonyító szerintem. Én szívesen csinálom a páromnak, de fordítva semmiképp.
2016. máj. 25. 09:14
 13/18 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem bántó szándékkal írom, de szerintem azért nem volt még orgazmusod mert nagyon görcsös és gátlásos vagy szexuális téren. Legalábbis a szavaidból nekem ez jön le. Szerintem semmi megalázó vagy lealacsonyító nincs abban, ha a párod örömet akar okozni neked, nem is értem, miért érzed így. :) Próbáld meg magad jobban átadni ezeknek a szexuális örömöknek, lazulj el, engedd el magad, különben nem fog megtörténni a csoda.

A pároddal beszéltetek erről? Tudja, hogy még nem volt orgazmusod?

2016. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudja, és szerintem is igazad lehet. :) Egyébként is mindig önbizalomhiányos voltam, biztos hogy van hozzá köze.. csak az a baj hogy ezt soha nem fogom tudni leküzdeni. :(
2016. máj. 25. 09:53
 15/18 anonim ***** válasza:

Mért ne tudnád leküzdeni? A külsőddel kapcsolatban nem vagy elégedett?

Pedig amig nem engededel magad tényleg nem lesz orgazmusod.

2016. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen, a külsőmmel van a gond. Azért nem tudom leküzdeni mert mióta az eszemet tudom, mindig is ilyen voltam. :)
2016. máj. 25. 10:07
 17/18 anonim ***** válasza:

Próbáld elfogadni a külsődet! :) Nekem is mindig problémáim voltak a kinézetemmel, mert az átlagnál nagyobb orrom van, de lassacskán rájöttem, hogy ez egyedül engem zavar. Így is tetszem a fiúknak, mindig pozitív visszajelzéseket kapok.

És ha van egy barátod, aki szeret téged úgy, ahogy vagy, akkor nincs miért aggódni :)

2016. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nézd, ha így állsz hozzá, akkor tényleg nem fog menni. Különben is, hogy várhatod el a partneredtől, hogy majd ő tudja azt, hogy mi a jó neked, amíg te magad sem tudod, hogy mi a jó neked?

Ami a maszturbációt illeti, ez egy teljesen természetes dolog. Az alapja annak, hogy megismerd a saját tested,a szexualitásod. Gondolj bele, hogy a szexualitás az evés/ivás után a második legfontosabb mozgatórugója testünknek. Próbáld a gátlásaid levetkőzni, hidd el, sokkal jobb lesz a közérzeted, felszabadultabb leszel.

2016. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!