Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az eddigi legjobb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az eddigi legjobb szexuális élményed?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 18:46
1 2
 1/16 CptTomato ***** válasza:
91%

Rengeteg mindent kipróbáltam már, és sok lánnyal/nővel volt dolgom...de két dolgot emelnék ki:

1.: az első szex egy idegennel

2.: amikor először szexelsz óvszer nélkül

2016. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalom, mikor kipróbáltam bal kézzel
2016. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Vízimentőként dolgozom nyaranta a Balatonnál. 190 magas, barnás bőrű, nagyon izmos (ex-víziliabdás), kopasz, jóképű srác vagyok.


Hármas szexeltem 2 éve nyáron két 40 év körüli nővel, akik együtt mentek nyaralni a Balatonra.


24/F

2016. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
3. jó a fantáziád :D
2016. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kipróbáltam a telefonszexet, de túl kicsik voltak a lyukak...:)
2016. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Haver anyukája;)
2016. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

4:

Igen, ezt tapasztaltam már hogy akik nem élnek elég kalandos életet, nem néznek ki elég jól és ez mellé még nem is túlságosan tökösek és kezdeményezőek, azok az ilyeneket egyszerűen nem bírják elhinni.


Ha azt mondom hogy egy átlagos nyáron a Balatonon dolgozva 2,5 hónap alatt dugok 30-50 nővel, egyszerűen az agyuk nem bírja ezt feldolgozni, mert nekik még az évi 5 is soknak számít. De ez van, semmi baj ezzel, mert nem vagyunk egyformák és én sem sértődök meg ilyenen.

2016. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A szüzességem elvesztése :) Nagyon jól sikerült alkalom volt, még ma is szívesen gondolok vissza rá!

20/L

2016. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A harmadik baratnomnel az elso szex, majdnem sírtam a gyonyorusegtol. En eléggé gyorstuzelo vagyok sajnos, igy sose tudtam milyen ha egy lánynak hüvelyi orgazmust adok. De o lányként szinten ilyen kategória volt. Egy perc alatt elment, aztán egy-ket percre ujra. Aztán persze megszoktam, de az elso nagyon jo volt.
2016. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem kettő van, nem tudok választani.

1. Mikor először szexeltem betépve

2. Kipróbáltam nővel

N25

2016. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!