Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon mért nem működik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mért nem működik?

Figyelt kérdés
Van egy aránylag új kapcsolatom de nem működik a szex rendesen. lehetséges hogy azért mert én a kicsit vadabb szexet szeretem? a bártatnőm meg azt a az összebújós finoman lassan csináljuk -ot?
2016. máj. 20. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed meg is válaszoltad :)


Igen biztosan ezért nem a b,nőd szeretkezésre vágyik te meg b..-nál :D ..Ez a párosítás nem a legkielégítőbb így ezen esetben.Valaki hoppon marad :))

2016. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Várj még vele, lehet később már neki is bele fog férni a durvulás. De ha neked ez ekkora probléma, akkor biztos nem vagy szerelmes.
2016. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Instructions unclear, dick stuck in kecske
2016. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szerelem nem zárja ki a vad szex lehetőségét ..sz,tem..

Attól még lehet szerelmes a másik félbe,hogy ez mozgatja meg jobban ezt élvezi jobban :)

Kössetek kompromisszumot,,egyszer ez,egyszer az,,és mindenki elégedett.

2016. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi mindketten szeretjük mindkettőt: az összebújós, szembenézős, romantikus szerelmeskedést IS, meg azt is, ha feldob az asztalra, vagy az előszobában dönget meg hátulról. Szerintem ez egy szerencsés konstelláció, mert mindkettőnk minden igényei maximálisan kielégül.
2016. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!