Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero lányokat, nőket kérdezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányokat, nőket kérdeznék, hogy reagálnál, ha a gyerekkori barátnőd szexulisan is vonzódna hozzád?

Figyelt kérdés

Gondolom nem mesélnéd el a közös barátnőiteknek, hogy rád hajtott, de ettől még sok minden megváltozna igaz?

Vagy felül lehet ezen emelkedni annyira, hogy ugyanúgy menjen minden, mintha mi sem történt volna?

Nem tudom, nem akarok belemagyarázni semmit, szóval

te hogy reagálnál?


2016. máj. 18. 18:07
 1/7 A kérdező kommentje:

Szóval érted, lényeg, hogy a legjobb barátnődről van szó.

Akár évek óta, akár egy éve ismered, de ő a legfontosabb neked.

2016. máj. 18. 18:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy továbbra is a barátnője tudnék maradni,mindig ott motoszkálna a fejemben,hogy ő máshogy tekint rám.
2016. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, ezért is necces a dolog, mert ha megszakad a kapcsolat, arra a közös barátnők is rákérdeznek, hogy miért, és akkor arra meg mit lehet mondani ugye.

Meg ha ő továbbra is együtt lóg velük, te is összefutsz vele

amikor találkozol velük.

2016. máj. 18. 18:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűen csak a többiekkel jársz össze, és ha ő ott van jó, ha nem az is. a többiek meg végül is így nem tudják meg a dolgot.
2016. máj. 18. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Így is barátkozok fiúkkal, akik nem akarnak megdugni... Ha tudná helyén kezelni, vagyis nem nyomulna rám, akármit is érez, akkor nem zavarna egyáltalán. Egy barátság nálam nem szűnik meg ott, ahol kiderül a homoszexualitás ténye...
2016. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Esetleg közölném vele, hogy én csak barátként tekintek rá és ha ő ezutan is tudna úgy viselekedni velem mint egy baráttal akkor nem zavarna.
2016. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ettől nem érezném magam kellemetlenül mellette, meg aztán ez a helyzet neki sokkal rosszabb (nem elég, hogy kikosarazták, még a legjobb barátnőjét is elveszítheti) szóval ha a történtek ellenére még a barátom akar maradni, akkor nem lökném el magamtól.


Ha úgy döntesz, hogy ezzel vége a barátságtoknak, akkor az a legtisztességesebb, hogy ezt nyíltan megmondod neki (nem pedig kínosan kerülöd, meg a háta mögött szerveztek programokat a többi barátnőddel) mert így legalább meg is beszélhettek egy közös történetet, amit beadtok a többinek.

Szerintem nem kell nagy részletekbe bonyolódni, max annyit mondtok, hogy összevesztetek valamin, és azóta valahogy elhidegültetek, és ha rákérdeznek, annyit mondtok, hogy nem akartok róla beszélni, mert elég magánjellegű és kínos a dolog. Persze akár az igazat is elmondhatjátok, ha a barátnődet nem zavarja, és a társaság többi tagja sem akad fenn az ilyeneken. Ebben az esetben te kitalálhatsz valami kamu kifogást, ami jobb színben tüntet fel, pl hogy most egy ideig nem akarod pokollá tenni az életét azzal, hogy rendszeresen látnia kell annak ellenére, hogy úgysem jöttök össze, vagy valami ilyesmi.


De először szerintem először az lenne a legcélszerűbb, ha tőle kérdeznéd meg, hogy szerinte hogyan tovább...

2016. máj. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!