Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem kellene szűziesebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellene szűziesebben viselkednem a barátommal?

Figyelt kérdés
18 vagyok és most van az első barátom 2 hete vagyunk együtt csak csókolzunk,de akkor engedek neki mindent tapizni meg múltkor úgy felizgultam hogy tudtom kivül mozgattam a csipőmet ahogy az ölében ültem és igazából ezek után kb mennyi ideig fog tartani /kellene tartani h lefeküdjünk ? itt olvasom hogy volt aki fél évet,egy évet várt vele ,de abba én is bele örülnék nem hogy ő ...nem kellene félnem ettől az egésztől ?

2016. máj. 17. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
HOgy tudtad a tudtodon kívül mozgatni a csípődet? Akkora kamukat képesek vagytok kiírni.
2016. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor amikor úgy érzed hogy felkészültél és jól esik... nincs kikötött idő...
2016. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem vettem észre csak rá kérdezett hogy miért csinálom és én se tudtam ,de köszi a hasznos választ
2016. máj. 17. 22:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne a barátoddal viselkedj szűziesen hanem másokkal.

Nincs időhöz kötve! Ha majd mindketten úgy érzitek, tegyétek meg! De ne feledkezzetek el a védekezésről!

2016. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kellene. Ha felkeszultel a szexualis eletre akkor hajra. :)
2016. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen csak 3,5 hónapot vártam első kapcsolatban a szexig. 3 éve vagyunk együtt. :)

19L

2016. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi már a második randin lefeküdtünk a párommal, azóta is együtt vagyunk (több mint két hónapja), és tervezzük a közös jövőt. Nem ez határoz meg egy kapcsolatot: ha mindkettőtöknek komoly szándékai vannak, és úgy érzitek, hogy készen álltok rá, akkor mindegy, hogy egy hetet vagy fél évet vártok vele, ugyanolyan jó lesz. De nektek kell érezni, hogy milyen tempóban haladjon a kapcsolat.
2016. máj. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Deflohelp ***** válasza:

Nem kellene.

Inkább azt kellene eldöntened, hogy ha véletlenül becsúszna egy terhesség (aminek lehetősége a szexben mindig fennáll, de megfelelő fogamzásgátlással nagyon kicsire csökkenthető az esélye), akkor a barátod melletted maradna-e, el tudna-e tartani titeket stb?

2016. máj. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Deflohelp ***** válasza:
Ha a fenti kérdésekre határozottan megnyugtató a válaszod, akkor a köv. probléma a hogyan. Ez már egyszerűbb, mert részletes választ kapsz, ha a Szexualitás keresőablakába beírod: tapasztaltak szerint
2016. máj. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!