Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erre mi lehet a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Nem kertelek, nem áll fel. Boldog párkapcsolatban élek egy szép lánnyal, akinek nem hibája az én állapotom, sőt mindig izgalomba jövök ha a közelemben van. Viszont mostanában sok volt a stressz, munkahelyi vizsgák és egyéb hatások, láthatóan fél év alatt 5 évet öregedtem és vadonat új ősz hajszálakat növesztettem.

Biztos vagyok benne hogy ez lelki eredetű, ezért kérdeznék hasonló cipőben lévő férfiakat, ők hogy oldották meg. Elég ha egyszer nagyon berúgok és levezetem a feszültséget, vagy menjek wellnesselni?

Szeretném újra érezni a reggeli merevedésemet.

26F



2016. máj. 17. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is problémát jelentett. A párom ha nagyon fáradt volt és sokat stresszelt miota ez megszünt azota nincs ilyen gondunk .
2016. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!