Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, molesztáltak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, molesztáltak már benneteket?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol, és mit tettetek?

2016. máj. 13. 15:40
 1/9 Mark1333 válasza:
26%
Engem nem,de leszopott a csajom :p
2016. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mégis miért vagy erre kíváncsi?
2016. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. N.
2016. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert szeretném tudni, hogyha előfordulna, akkor mit kell tenni. Egyszóval szeretnék más kárán tanulni.
2016. máj. 13. 15:51
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Értem. Ez esetben sikíts amilyen hangosan csak tudsz. Rúgd tökön,fújd le sprey-vel,fuss el. Ha van nálad éles tárgy,akkor a szemébe szúrd. Brutálisnak hangzik,de ez van.


Ha bezárt helyen vagy vele úgy már nagy szívás. Vagy,ha petting után valaki úgy gondolja,hogy joga van szexet kapnia és be van zárva az ajtó az is elég rossz helyzet. Igazából pillanatnyilag le tudod lassítani azzal,hogy megrúgod közepén. Addig megkeresed a kulcsot és kijutsz. De 1001 felé hasonló verzió van. Tanulj önvédelmet,legyen nálad eszköz,légy bátor,erőszakos és sikíta,amikor kell.


Taktika nem igazán van rá. Kerüld az olyan helyzeteket,amiből lehet erőszak. Mindent úgysem tudsz elkerülni,de azért jobb vigyázni. Az megint más hely mire készülsz fel és a gyakorlatban,hogy reagálsz. Valaki sokkot kap és fel se fogja.

2016. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Én mindenképp úgy tennék, mintha benne lennék, csókot engednék. Vmit kitalálnék, jöjjön fel hozzám, persze nem hozzám mennénk, hanem egy férfi ismerőshöz. Kacér lennék és amikor teljesen bedőlt nekem, akkor támadnék. Amivel és ahogy tudok. Ravaszságon sokra nem mennék 47g-os nőként...
2016. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tökön rúgás, orrnyergen csapás, ha még mindig nem nyugszik akkor hüvelykujjal nyomd a szemét, elég fájdalmas dolog, de nem fogod tudni kinyomni és hamar elenged, esetleg harapj ha olyan a szitu, és mindenképpen csapj minél nagyobb hangzavart.
2016. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszer mentem haza egyedül a sötétben, egy kihalt utcaszakaszon és 2 srác megakart erőszakolni. Az egyik lefogott, a másik elkezdte leszedni rólam a kabátot, ruhát... Aki lefogott azt végül sikerült lefejelnem és utána elengedett (mert fájt neki), vérzett az orra. A másik srác meg kérdezgette tőle, hogy jól van-e, addig elfutottam. Nem sokon múlt :(

Mindenképpen sikíts, ordíts amennyire tudsz és üssél, fejelj, rúgjál. Ha kiszabadultál akkoe fuss amilyen gyorsan csak tudsz és amennyire messzire tudsz.

2016. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én valahogy mindig bevonzom ezeket, sajnos.

A legnagyobb ilyen esetem este a vonaton történt. Rosszul kezeltem a helyzetet, de szerencsére valaki kihívta a rendőröket. Azóta sem tudom kitette.

18/N

2016. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!