Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak ez miért sértő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak ez miért sértő?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer vita volt a párommal mikor szóba került a farka és annak mérete. Arról van szó hogy kb 16 cm és átlagos de jól használja. Ezt mikor megmondtam neki megsértödött.


Miért? De egy korábbi kapcsolatomban is volt ezen vita! Miért akartok "különlegesnek" látszani ha nem vagytok azok? Nem essek hasra a mérettől mert 10 másik férfitól is kaptam úgyan ilyet vagy nagyobbat és akkor mi van? Egyenesen rajonganom kéne érte vagy mi?


25 évesek vagyunk mindketten.


2016. máj. 13. 08:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%
Én azt nem értem, a nőknek miért sértő, ha azt mondom rájuk, ohgy átlagosak. Kérdező, te átlagos vagy?
2016. máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, 5, 8:

Elvileg nem a nők az empatikusabb lények?


Ha szeretünk valakit, akkor gesztusokat teszünk felé. Egyszer egy korábbi barátnőm megkérdeze, hogy milyennek találom őt. Azt mondtam neki hogy szép, némileg átlag feletti, jól néz ki. 10-es skálán 7-es. Ezt így mondtam neki. Erre megsértődött, hogy miért nem 10-ből 10-es az én szememben, ha szeretem, meg stb.

Akkor nem értettem, de utólag belegondolva teljesen jogos volt ez a részéről és azóta nem hasonlítom más nőkhöz az aktuális lányokat nyíltan, így, ilyen formában. (Csak akkor ha direkt sértegetni akarnék valakit.)

Nem kell mindenben ennyire harsányan őszintének lenni. A családi ebédnél is leültök és körbe mindenkinek mondtok valamit, hogy "Apa, ne igyál annyit; anya, pocsék lett az új frizurád; drágám, átlagos péniszméreted van; hugi ne hozz haza ilyen gyakran más fiúkat; bátyó kezdj már valamit az életeddel."?

Ha olyannal beszélünk ilyen érzékeny témáról, aki fontos nekünk, nem mindig a hideg logikát kell alkalmazni és az alapján megszólalni. Nemtől függetlenül.


Az 1. válaszoló példája is nagyon jó volt.

2016. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

16 cm nem atlaggos atlagon feluli 😂😂😂😂.

1 vel egyetertek neked milyen erzes lenne ha egy test reszedrop ugy beszelne h jo de osszehasonlitja egy masik csajeval es az neki jobban tetszett. Picit bunko vagy. De nem a meret a lenyeg legalabb is 14 cm ig. Hasznalni is tudni kell. Orulj neki o nem mondja nme tudsz jol szopni. Sorolhatnam.

2016. máj. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%

Én lányként nem értelek. Igazán megtanulhattad volna ennyi idős korodra, hogy a férfiak legszentebb kincse a p..cse, és csak úgy lehet róla nyilatkozni, mint egy egyedi, különleges darabról. Akkor is, ha ez k..rvara nem igaz, de erre van szükségük. Kivétel nélkül minden pasimnak azt hazudtam, hogy ajjdecsodálatos farkuk van, ennyire csodálatos még sosem volt, és tökmindegy mennyire abszurd blődség ez, jól esett nekik.


Lépj ezen túl, férfi. Farokról jót vagy semmit.

25L

2016. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
60%

.....Miért akartok "különlegesnek" látszani ha nem vagytok azok?...........



Mert annak érezzük magunkat és tőled is ezt várjuk el.

2016. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem tudom, nálunk ebből nem volt gond, pedig a páromnak nincs nagy mérete (kb. 14 cm). Mi simán tudtunk arról beszélni, hogy ez átlagos, talán valamivel az átlagosnál kisebb méret, de ő nem sértődött meg, hiszen nem a péniszére mondtam, hogy "átlagos", hanem a péniszméretére. Az két külön dolog. Ettől függetlenül tudja, hogy odavagyok a farkáért, gyönyörűnek és izgatónak tartom, isteni íze van, és bőven elég a szűk és rövid hüvelyembe (még ez is fáj néha). Szóval azért megfelelő tálalással, hogy értse a másik, miről beszélsz. Én se sértődnék meg, ha azt mondaná, hogy átlagos méretű a mellem (B), de gyönyörű.
2016. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
20%
25 évesen eléggé egysejtű szintjén vegetálsz...
2016. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
66%

"Miért akartok "különlegesnek" látszani ha nem vagytok azok?"


Ti nők akik arra is képesek vagytok hogy átoperáltatjátok szilikonoztatjátok a melleiteket Miért akartok "különlegesnek" látszani ha nem vagytok azok?.

2016. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Arról van szó hogy teljesen nem vagy képben, a 16 cm már átlagon felüli. Az európai átlag 13 cm.

Csak az amcsi tömegmanipuláló filmek elterjesztették, hogy a 16-20 centi az átlag, ezalatt egy senki vagy, hogy mindenki önbizalomhiányos legyen, és mindenféle francra költse a pénzét...


Az hogy te nagyobbat kaptál az vagy az volt h átlagon felüliek vagy fekák voltak. Amit meg jobb ha nem kötsz a barátod orrára.

2016. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Scav ***** válasza:

Mert idióta a pasid. Nekem is akkora és nem érdekel, ki mit gondol róla, amíg jó vagyok az ágyban :D

Mindig azt szoktam erre mondani, hogy tudsz ellene tenni? Nem? Akkor mit görcsölsz rajta. Ezt dobta a gép, ez van.

2016. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!