Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teljesen kezdőként megyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kezdőként megyek prostihoz mire figyeljek? Csók legyen ne legyen? Iletve a rossz. Lanyok oldal megbízható?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Vigyél libafejet.
2016. máj. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Ne menj! Figyelj inkább udvarolj a nőknek! Ha elutasitanak nézz magadba mi zavarhatja őket? Önbizalomhiány? Elhízott vagy? Változtass!


Jó oké aki alacsony vagy kisfarkú vagy csúnya az fejen is állhat se lesz normális úton partnere. Reméljük nálad nem ez hibadzik!

2016. máj. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt vigyél!
2016. máj. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
nem szoktak csokolozni
2016. máj. 13. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van aki csókol, van, aki nem. Rosszlanyok.hu vagy beszamolok.com.
2016. máj. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
ne menj a k@rvázás hülyeség,inkább próbálj meg ismerkedni normális lányokkal
2016. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem hülyeség a k . rvázás, magabiztosságot ad, és ha olyan csajhoz mész aki valóban jó, az hosszútávú élmény, sőt, lehet h ilyen kaliberű csajod sose lesz. sőt, ha kifogsz egy jót, vannak olyanok is, amilyen csaja a férfiak 90%-ának sose lesz :)


a csók az általában szimpátiafüggő. sztem annyira nem fontos


arra figyelj h vigyél pénzt, más nem kell.. meg legyél vmennyire ápolt nyilván egy k .rváról van szó de azt sokan elfelejtik h ő is megválogatja kivel kefél. igaz náluk nem a kinézet, csak alap higéniai elvárások vannak. bár ott amúgyis az az első h elmész fürdeni.


egyébként a rosszlányok jó oldal és érdemes olyan csajt kinézni akiről jókat írnak, mert vannak csajok akik ha meglátják h kezdő vagy akkor gyorsan túlesnek rajta ami szerintem nem jó.

emiatt egyébként érdemes előző nap v aznap reggel kiverni.. h ne legyne olyan rövid az a menet.. bár ezek a csajok elég profik, ha akarják még a legszívósabb fazon is 2 perc alatt elélvez :D

én egyébként kezdőként inkább masszázsra mentem, mert ott nem az van h akár 10 perc alatt elélvezel aztán mehetsz haza.

ott kapsz egy masszázst és a végén még ki is elégít a csaj. egy-két ilyen alkalom után, amikor már hozzászoktam a helyzethez, mentem el prostihoz. szerencsére amúgy is egy kedves csajt fogtam ki.

2016. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!