Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pasitok más csajokról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitok más csajokról áradozna nektek, hogy milyen szépek, akkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
ott kéne hagynom, tudom...
2016. máj. 12. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Mi simán megbeszéljük, hogy ki tetszik :D Én biszexuális vagyok, együtt nézzük a csajokat :D
2016. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen, ott kellene. Hát nehogy már.. Nézze meg, gondoljon azt, amit akar, hisz elvégre hűség, nem vakság a fontos egy párkapcsolatban. Viszont ne mondogassa azt a barátnőjének, hogy milyen jó nő a Kata a szomszédban. Jézusom. A helyedben elmondanám neki azért, hogy ez nem így működik.
2016. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Vágj vissza neki,dicsérgesd az egyik haverját ha ez zavar téged ,,észbe fog kapni :)


De az én véleményem más, nekem sosem okozott az ilyen problémát :)

Mikor együtt megyünk el itthonról látok egy jó csaj kerek popóval ez a férjem gyengéje akkor szólok neki :) És ő viszont nekem ha egy magas jó kiállású emberkét lát :) Bár ismerőseink szerint nem vagyunk százasok :D

2016. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi is megbeszéljük, hogy egy csaj/pasi jól néz ki.

Attól mert együtt vagyunk, még láthatunk mást vonzónak, nincs ebben semmi, mert nem társul hozzá különösebb érzelem.

Akkor van a gond, ha érzelem van benne, ha tettlegességig fajul a dolog. Flört-csók-stb..

2016. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pszt! ***** válasza:
Néha meg szokta jegyezni, hogy milyen egyik-másik színésznő, de engem nem zavar. Jó eleinte zavart aztán inkább poénosra fogtam a dolgot :D Mint mikor mondta, hogy neki a mátrixból Trinity volt a nagy szerelme. Én meg rávágtam, hogy nekem is :D Nincs abban semmi rossz, ha tudod, hogy mi tetszik neki. Viszont ilyenkor nyugodtan szúrj vissza, de ne féltékenykedéses hisztis mizériát, hanem valami hasonlót. Hogy ja jó a feneke, de a haverodnak xy-nak sokkal jobban tetszik xD Lehet, hogy leesik a székről :D
2016. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen csajokról.. ha ismerősökről, ismerősök ismerőseiről áradozik, vagy valakiről akit meglát az utcán az gáz, és nem kéne... viszont ha ilyen mittudomén, pl. tatto art girls képeken lévő modellekre mondja, meg ehhez hasonló elérhetetlen gyakorlatilag illúzióra, akkor nem kéne jelentősséget tulajdonítanod neki.
2016. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!