Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szexel indul az ismerkedes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szexel indul az ismerkedes, elso alkalommal már abból komolyabb nem is lehet már?

Figyelt kérdés
N
2016. máj. 12. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet komolyabb akkor is.Akkor nem lehet,ha 1.valamelyikőtök nem akar kapcsolatot,csak szexet,2.nem tetszettél annyira(főleg személyiségre)a másik félnek,hogy folytatás legyen.
2016. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pszt! ***** válasza:

Nagyon ritka szerintem, hogy egy első randi, ami szexel végződik komolyabbá alakulhatna. Bár ez attól is függ, hogy hogyan találkoztatok, mondjuk ha egy diszkóban részegen, akkor tuti nem. Ha egy éjszakásnak indult, akkor se biztos. Ha viszont randiztatok és nem bírtatok magatokkal, akkor lehet rá esély, de igen csekély. Beszéltél ezzel a valakivel a "kalandotok" után?

25/N

2016. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak olyanból lett komoly kapcsolatom ;-)
2016. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne? Kizárólag a feleken múlik az egész. Ráadásul így nem merülhet fel az a hiba, hogy sokáig vártok a szexszel, és aztán jön a nagy koppanás, hogy hoppá, nem is passzolunk össze, nem elégítjük ki igazán egymást. Szerintem sokkal őszintébb kapcsolatok alakulhatnak így ki. Persze én sem a hajnali háromkor részegen, szinte vánszorgó emberekről beszélek, akik gyorsan lebonyolítanak egy aktust a közeli bokorban a buli után, hanem józan, normális, tudatánál lévő randizó partnerekről.


L

2016. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne abból komolyabb is? Mi is elsőre az ágyban kötöttünk ki a párommal, és már jó ideje együtt élünk. Csak a ti hozzáállásotokon múlik, hogy mi lesz belőle.
2016. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hozzáállás kérdése. De azért szerintem kell, h legyenek benne fokozatok. Fenn kell tudni tartani az érdeklődést.És ez úgy azért egy picit nehezebb, h már rögtön az első alkalommal megtörténik minden. De persze semmi sincs kőbe vésve.
2016. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt. A második randinkon, ami mindössze csak a harmadik találkozás volt az életünkben, lefeküdtünk már :)


24/F, 22/L

2016. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szex + vel = szexszel


valószínű nem :)

de ha összejártok, egyre gyakrabban pl, akkor akár még lehet több is.

2016. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet. 36/F
2016. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3,25 éve egy buliban ismerkedtünk meg és egyből volt szex, 3 éve együtt élünk. F
2016. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!