Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 5 párkapcsolatom volt, ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 párkapcsolatom volt, ezzel lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
18 évesen vesztettem el a szüzességem és 5 hosszabb-rövidebb párkapcsolatom volt 4 év alatt.óvszert nem használtam soha(csak fogamzásgátlót),mert mindig a következőt tartottam "igazi"-nak de sajnos nem igy alakult,tehát nem terveztem ennyi pasit,azt hittem nem lesz több.nem érzeksemmi tünetet,megfázásból minig kigyogyulok,tehát biztos nem vagyok HIV pozitív vagy előfordulhat lappangási idő ?ha igen mennyi idő mulva és milyen tüneteket észlelhetek,hova kell mennem ha Hiv tesztet szeretnék elvégeztetni fizetni kell-e érte?továbbá az AIDS egy külön vizsgálat lenne,vagy ugyanaz mint a hiv?mennyi az esély rá hogy beteg vagyok?felelőtlen voltam és fiatal,nem terveztem ennyi pasit előre.kérdésekre válaszoljatok köszönöm..
2016. máj. 10. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Én sokkal többet szexeltem óvszer nélkül és semmi bajom, nem hiszem, hogy kéne aggódnod. Ingyenes a teszt, nem tudom melyik városban laksz, de vannak ilyen aids szűrő ingyenes helyek. Bemész, elveszik a vért, megmondják h mikor gyerek vissza az eredményért és kész.
2016. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért csak rátudsz keresgélni a google-ben 22 évesen hiv szűrésre :)


Egyébként évekig is lappanghat tünet mentesen ... és igen a vírus maga a HIV. Aztán mikor már kialakul a szervezetedben a vírus miatt többféle betegség, hiány, tünet, akkor nevezik úgy h ez már kialakult AIDS-nek mondható.

2016. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4 pasi nem valami sok. Ne aghodj te lany. :)
2016. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*5
2016. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó "étvágyad" van.

Ha nem volt köztük fertőzött, akkor te sem vagy az. De a Te korodbeli lányoknál, akik sok pasival vannak, és ugyanilyen felelőtlenek, ugrott meg a fertőzések száma. Gondolom erről jutott eszedbe.

Az utolsó pasi után min 2-4 héttel menjlél szűrésre. Vagy egy szimpla véradásra, ott is kiszűrik.

Te tudod kikkel voltál, és hogy mennyit vártak rád, ez alapján ha nagy a rizikó, akkor szűrésre menj, ha minimális, akkor véradásra.

2016. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy férfi is elég ahhoz, hogy valaki HIV fertőzött legyen, talán ő maga sem tud róla, hogy az. A partner szám az esélyét növeli. És a Hepatitis? Sokkal fertőzőbb...
2016. máj. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!