Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valami külső vagy viselked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami külső vagy viselkedésbeli jele annak ha egy lány a kemény, vad szexet szereti?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
VAn! Úgy hívják szavak a szájából jönnek ha jól kérdezel
2016. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Kepteln gyenged lenni. Minden mozdulata durvabb.
2016. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miközben ballal lép kacsint és szökell, de csak egyet, ha kettőt ugrik akkor meleg :/
2016. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én mikor elkezdek szeretkezni a párommal lehet bele megyek egy vad szexbe. És keményen tolom neki. Nem zavarta eddig. Ha nem tetszik neki akkor majd szól. Nézd meg az 'Elemi ösztön' című filmet ott van vad szex. De nem nagy dolog de jóféle. Persze én szeretek a méhébe locsolni. :) vagy análba. Eddig még nem volt panasz.
2016. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ki van száradva a szája a sok szopástól.
2016. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azok a nők,akik brutál magassarkú lábbelikben szexi járnak
2016. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A szem mindent elárul. Aki a vad szexet szereti nem néz ártatlan szemekkel. Általában erősen sminkeli a szemet és mély tekintete van
2016. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A bilincs nyoma látszik a csuklóján.
2016. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs én is az ilyen szexet szeretem ,de semmi jelét nem adom a viselkedésemben.
2016. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Általában meg szoktam mondani a férfiaknak, hogy igen kedvelem az ilyen szexet. Már ha ezt jelnek lehet nevezni..
2016. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!