Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti meg tudnátok bízni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg tudnátok bízni egy olyan pasiban, aki régebben fizetett a szexért?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 14:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen autót érdemes venni ha szőke a hajam?? Na pont ennyi értelme van az eredeti kérdésnek is...
2016. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
0%
hát én nem,mert az ilyennek kapcsolati gondjai vannak ennyi...pénzért tud csak nőt találni normális kapcsolata az ilyennek nem lesz mert letárgyiasit majd ugyanugy...
2016. máj. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 gyilki válasza:
Én még nem fizettem soha és nem is fogok. Bennem megbíznál?
2016. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy mit nem értetek az összefüggésen: fizet a szexért= kétségbeesett módon szüksége van a szexre = honnan tudjam, hogy nekem nem hazugságokkal "fizet" érte?
2016. máj. 10. 11:34
 15/21 anonim válasza:
Én igazából nagyon konzervatív vagyok, tehát én nem bíznék meg benne!
2016. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%

figyelj, rájöttem, h hol kellene feltenned ezt az utolsó mondatodat kérdésként: Tudományok/alkalmazott tudományok, ott a matekzsenik levezetik neked. :)


Igazán nincs mit a segítségemért. :)

2016. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván nem vagyunk egyformák, mindenki más kicsit / nagyon, de ez akkor is hülye kérdés. Nincs olyan, hogy kétségbe esetten szüksége van a szexre. Mármint egy pasinak egyszerűen szüksége van rá. Egy nő esetében ez érzelmi kérdés, de egy pasi esetében fitikai szükséglet. Tudom, ezt nőként nehéz felfogni, de egy pasi tényleg nem azért kíván meg egy nőt, mert szereti, hanem azért mert egyszerűen jól néz ki, és meg akarja dugni. Ezen nincs mit szépíteni. Aki mást gondol, az vagy nő, vagy egy álszent pasi. Ennyi. Ebből kifolyólag teljesen természetes, hogy ha egy pasi lát egy csinos k.rvát, azt is megkívanja. És mégis kinek ártana azzal, hogy meg is dugja, ha épp nincs párkapcsolata? K.rvára senkinek! Én mindig is gondolkoztam azon, hogy ez milyen lehet, aztán mikor elváltunk asszonnyal, és kocsival elmentem egy álomszép (de komolyan) prosti mellett, nem bírtam tovább és a következő csajnál megálltam (nem volt olyan szép, vissza kellett volna menni az előzőhöz, azóta már bánom...) Meg is dugtam, életem legrosszabb szexuális élménye volt. Nem tudom miért, talán én is paráztam, talán a csaj is béna volt... De ez mindegy is, ha úgy alakul, később sem zárkózom el a k.rvázástól, biztos jó az, csak nekem nem volt szerencsém. És, ami (talán) a lényeg, soha nem hazudtam még nőnek. Meg úgy általában senkinek sem. Valamiért irtózom a hazugságtól. Igen a mostani párom is tud róla. Szóval továbbra sem értem hol az összefüggés.
2016. máj. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%
Persze azt se állítom, hogy meg kellene bízni bárkiben is, mert az emberek sokat hazudnak. Sőt ismerek olyan, akit már rég kirúgátak volna a munkahelyéről, ha nem hazudna minden nap (mert annyira elmebeteg a főnöke). Egyszerűen csak a k.rvázással nincs ez összefüggésben. Olyanokat is ismerek, akik a fősuli alatt 3-an akartak egyszerre megdugni egy k.rvát, de mikor oda került volna a sor, 2-en berezeltek, így csak az egyikük vitte el a csajt. Őt pont jól ismerem, és ő pont olyan, akiben meg lehet bízni. Szóval ha valaki meg akarja magát győzni arról, hogy "jaj, mer ő már k.rvázott, akkor csak egy sz. r, szemét, g. ciláda lehet..." csak rajta, úgy is ezt fogja gondolni, akarmit is mond neki bárki. És lehet, hogy az illető valóban egy sz. r, szemét, g. ciláda. De nem azért mert k.rvázott.
2016. máj. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
nem
2016. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%
ha fizetett a szexért, akkor az szerintem azért volt, mert nem tud nőket 'rábeszélni' szexre hazudozással
2016. máj. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!