Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anykomplexus vagy mi? Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anykomplexus vagy mi? Ez normális?

Figyelt kérdés

24éves fiatal fiu vagyok nagy önbizalommal,nagy intim mérettel.Volt több barátnőm,nálam egykét évvel fiatalabbak max egyidősek.

Szerelmes voltam,együtt voltunk minden okés,de én valahogy másra vágyom.Többre.


Évek óta bakancslistám egy igazi klasszikus 30-40plusszos milf elkapása...mármár ijesztő mennyire fel tud állni(és mivel nagyon nem kicsi ezért elég ciki) egy jól kinézű,igényes nőre...

Egyszerűen a fejemben más kategóriába sorolom a fiatalokat és az időseket,és elöbbiek szinte alig alig,utobbiak testileg nagyon nagyon izgatnak.


Van ezzel így valaki? Normális?


2016. máj. 3. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
tudom az igényes valódi milfek,már biztos egzisztenciával rendelkező feleségek/családanyák szeretőnek meg miért pont engem tartsanak,de akkor is....
2016. máj. 3. 22:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy 30 éves nő nehezen lehetne az anyàd,és az ilyen korú nők fiatalok nem idősek :))Amúgy nem gond hogy a nőket szereted,és nem a kislànyokat,ez teljesen normàlis.
2016. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt képzeltem 24 évesen.

- Azt hittem, hogy a 30 - 40 év körüli nők idősek és nekem nagy a péniszem.

2016. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az elektád van.
2016. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden férfi megérdemel egy milf-et akit az asszony mellet kúrogathat
2016. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!