Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert szexel sok nő ingyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szexel sok nő ingyen mikor siman megelhetnének belőle? És itt nem a k. ságra gondolok hanem hogy 1 pasi eltartsa max 2?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 13:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%

Ha már fizetsz egy lánynak akkor már elvárásaid vannak. Pl legyen orál, úgy viselkedjen ahogy te akarod stb.

Ha ingyen, élvezet szempontjából csinálod akkor igen is megmondhatod, hogy mit fogsz csinálni és mit nem és ha úgy tartja kedved felállsz és elmész.

2016. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Miért kéne bárkit is eltartani?
2016. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

#11

Nem is tudtam, hogy az irl ekkora elvárás

2016. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 mikeXxX ***** válasza:
Kérdező te férfi vagy vagy nő ?
2016. máj. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
vannak bajok
2016. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Nő. És sokat szoktam a pasikkal dumalni. Röhögve szojtak beszélni azokról a nőkről akik ingyen sexelnek velük. És a kérdés nem a szerelmi kapcsolatokrol szol meg a hazasságról. Hanem csak spontan szexről szexkapcsolatról.

Hozzáteszem mindig 1 pasim volt de az támogatott. Szal nemk...ság. 1 pasi lazabb kapcsira aki eltart. Ebből van már 4 lakásom.

2016. máj. 3. 22:22
 17/30 anonim ***** válasza:
Ennyi nyomorék troll ami mostanában van gyk-n....
2016. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Én meg röhögve beszélnék rólad, hogy egy kis aprópénzért cumizod a cerkám. De te sem vagy lány, az tuti. Valamelyik prostifüggő szerencsétlen lehetsz.
2016. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
De vajon mennyit kellet szopni négy lakásért?
2016. máj. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 mikeXxX ***** válasza:
Na jó azt hittem jól kiosztok majd valakit de ehhez a baromsághoz már túl fáradt vagyok !
2016. máj. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!