Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak? Nektek mitől a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak? Nektek mitől a lehető legjobb az ágyban? Milyen legyen a nő sex közben? Hogy kezdeményezzen? Minden részlet érdekelne?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kezdeményezést, írj ;)
2016. ápr. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő attól különleges hogy szabad.

Zabolátlan, csintalan. Ha eszébe jut valami hát megteszi és kész. Nincs olyan hogy gátlás, tudom csúnyán hangzik. Krvásan de akárki akármit mond, azok a nők a legjobbak akik szertelenek.

2016. ápr. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más és más. Leírhatnám, hogy mit szeretek, de lehet akivel te leszel majd az teljesen mást szeret. Aztán akivel azután, az megint mást. Meg kell találni az összhangot.
2016. ápr. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Atraktra ***** válasza:
90%
Orális szex a kulcsa, nincs férfi aki attól ne jönne lázba, csak sz.pd le izomból, garantált lesz a siker.
2016. ápr. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Hát utolsó, én pl. utálom ha lesz.pnak..:D Nekem nem jó érzés.
2016. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!