Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfinak nem akar állni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak nem akar állni?

Figyelt kérdés

Szóval nêha nagyon ritkàn előfordul,hogy a pasimnak sehogy se akar àllni,akàrhogy sz.om neki mintha semmit se csinàlnék nem reagàl rà. Pedig azt mondja,hogy jól csinàlom,meghogy nem vett be valamit és ezért nem àll.

Mit lehet ilyenkor még tenni?

Én vagyok a hibàs?


2016. ápr. 28. 14:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor semmit :)
2016. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Leírta egy két ember nem tudom mit ertetlenkedsz...

Megkerdezed ideges e valami miatt.... Oszinten... Vagy ha ennyire zavar hogy nem dug meg ekkor akkor vagy beszerzel egy vibratort vagy tartasz a pasiknak gyógyszert es akkor reggelig majd áll neki ha ennyire ki vagy.......

De amugy kezzel meg izgatassal nem lehet kielégíteni a másikat?! Kérdezem en.... De biztos maradi vagyok...

2016. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!