Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is elképesztően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is elképesztően szexi a képen szereplő hölgy?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos arc, szemüveg... De hatalmas szilikon mellek. Egy istennő. Bárcsak minden nő követné az ő példáját. Ti hogyan gondoljátok?


[link] Jpg



2016. ápr. 27. 22:54
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
92%

"Ezek a mellek bármekkora gerincfájdalmat megérnek."


Ha így érzed, akkor rakass be te is magadnak ilyen implantátumokat. A plasztikai sebészek egy része jó pénzért neked is megcsinálná.

2016. ápr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Képmutatók vagytok.


Titkon ti is rá vágytok. Egy ilyen nő mindenkit feldobna.

2016. ápr. 27. 23:55
 23/43 anonim ***** válasza:
Kellett ez nekem így elalvás előtt? Megyek hányni. Ez valami förtelmesen ocsmány.
2016. ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
96%

Én úgy vagyok a szilikon mellekkel, hogy ha lufit akarok fogdosni akkor veszek egy csomaggal a boltban.

Vagy guminő...


A szép igazi cicikben pont az a jó, hogy puhák, kézbe illenek, lehet őket szopogatni, lehet érezni bennük az életet.

A szilikon olyan mintha melltartóban fogdosnál egy igazi mellet.


(Az én ízlésem és véleményem szerint)

2016. ápr. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
91%
Te most viccesnek érzed magad, igaz? Mert nem hiszem, hogy valaki ennyire retardált legyen.
2016. ápr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Ez a nő ránézésre is csak egy konzumidióta...
2016. ápr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Ki akarna magának tőgyeket?

Kérdező te nagyon hülye vagy, vagy csak egy szűz tizenéves!

Én soha nem kínszenvednék azért mindennap, hogy két ilyen műanyagot cipeljek mások kedvéért magamon!

2016. ápr. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom férfi vagy. Mert akkor én örülök neki hogy egyeseknek ilyen tetszik. Legalább megmaradnak a normális szép, csinos nők nekünk.
2016. ápr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Ilyen cickókkal járni sem bírnék,mert mire észbekapnék már a gravitáció tenné a dolgát :D

Maradok inkább a természetesnél,kössz. Fuj.

18/L

2016. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 Scav ***** válasza:
Fúj, aránytalan. A mell akkor jó, ha tenyérbe illik. Ez mi? tehéntőgy jut róla eszembe. Remélem egy nő sem követi a példáját.
2016. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!