Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti jártatok már úgy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jártatok már úgy?

Figyelt kérdés
...hogy volt egy szexuáis jellegű dolog ami totál hidegen hagyott benneteket, aztán hopp egyik pillanatról a másikra elkezdtetek róla fantáziálni? És most nem tiniket kérdezek, akiknek tombolnak a hormonjaik, hanem 25 fölötti, felnőtteket, akiknek kialakult szexuális szokásaik vannak? (nő vagyok)
2016. ápr. 27. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Kezdetek óta Mindenre nyitott voltam,és minden érdekelt.
2016. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem speciel nem érdekeltek a szado-mazo jellegű dolgok, de mostanában kipróbálnék ilyesmit is a változatosság kedvéért. Az is elképzelhető, hogy az életem jelenlegi történései végett lettem vevő effélékre. 24 éves férfi vagyok.
2016. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Xtassy ***** válasza:
valtozunk es valtoztatnak benunket a kulso benyomasok. Semmi gond nincs ezzel. Egyszer elunk, mindent ki kell probalni. amig elvezzuk addig minden mehet.
2016. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen! Én mostanában élem ezt! Van pár dolog ami eddig nem nagyon érdekelt, sőt olyan is, ami kifejezetten taszított, viszont mostanában meg sokat fantáziákok ezekről (is)

"Változnak az idők, és mi is változunk bennük..." :-)

2016. ápr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 28/f
2016. ápr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!