Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most mire számíthatok még?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mire számíthatok még?

Figyelt kérdés

Korosodom...,a szexuális életem lassan csak a masztira épül.

A fantáziám meg ez a rohadt "net"a fürdők felé akar terelgetni.Mióta a Király vegyes lett arra esett a választásom.Kevés sikerrel,azért néhány korosodó hölgynél a simogatás jól sikerült.Egyszer holt időben épp nem csináltam semmit, csak hasaltam a melegvizes medence lépcsőjén amikor éreztem egy vízalatti örvényt,aminek a folytatása egy érintő simogatás volt,én pedig meglepődve,de hagytam mi lesz,mert valahogy jól esett.Mondanom se kell,hogy nem nő volt az elkövető.Az a bajom,hogy ettől rendesen felállt....

Most ezzel én elfogadtam a biszex jelző további viselését?



2016. ápr. 26. 10:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Most ha jól értem, valaki kiverte neked a víz alatt, vagy leszopott? Alapvetően egy hetero nem hiszem, hogy hagyta volna a dolgot, de el tudom azt is képzelni, hogy a sok kihagyás után muszáj volt így is ürítened a zacsit... ha viszont csak arra gondolsz ezek után, hogy milyen jó lenne, ha újra leszopna egy fickó, akkor "viseld" a biszexuális jelzőt... különben a kutya sem kíváncsi rá, hogy téged ki kezel a négy fal között. A fürdőkben buzulni szerintem amúgy undort keltő.
2016. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!