Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a szex-chat-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a szex-chat-röl vagy a webcam szexöl?

Figyelt kérdés

#szex.chat
2016. ápr. 25. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mar csinalam,nem itelem el:)
2016. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be egyszer próbáltam elröhögtem...

:-/

2016. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme! Picit olyan ez, mintha egy üveglapon keresztül próbáltál meg elnyalni egy fagyit.

Nekem a szexnél szükségem van arra, h érezzem a partnerem illatát, ízét, a bőre tapimtását ilyesmi. H mélyen a szemébe nézzek. De ezeket neten keresztül nem lehet.

2016. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel távol vagyok a páromtól,igy elég gyakran csináljuk,nagyon izgi,idegennel is próbáltam az is jó volt,és a fagyit lehet nem tudom elnyalni ,de itt a végeredmény azért jó😉
2016. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szex chat még az oké.

A webcam szex az elég veszélyes :D :D

2016. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szívesen kipróbálnám 35f 20-30 lányok írjatok
2016. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem távkapcsolat alatt volt a párommal izgató tud lenni:) persze inkább az igazi ha van lehetőség rá
2016. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szexchat izgatò, webcam szexet nem vàllalnàm be.

28n

2016. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Webet nem csináltam sose.

Cserélni sokszor szoktam, általában visszatérő beszélgetőtársakkal, ezért nem mondanám rossznak ahogy teszem. Én nem a klasszikus beszélgetést preferálom, inkább abban a pillanatban rögtönzök személyes történetet, amibe beleszövöm a "partner" igényét tulajdonságait, vágyait.

2016. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szexcset izgat. A webkam szexszel sincs bajom, de azt nem csináltam már több éve, partnertől is függ.
2016. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!