Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol, vagy hogyan lehet perverz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, vagy hogyan lehet perverz lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom mindenkinek más a perverz, és egy kapcsolat vagy ismerkedés elején nem is szokták reklámozni, hogy ki perverz vagy nem.

Egyszerűen csak olyat szeretnék találni akivel szexuálisan is összepasszolunk.

Hol érdemes szerintetek keresni?

25F


2016. ápr. 22. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos erre nincs jó recept sok csaj perverznek mondja magát aztán kiderül h használhatatlan az ágyban. Sokan meg szégyenlősek aztán kiderül h igazi vadmacska.

Apróbb jelek vannak. Talán netes ismerkedésnél könnyebben kideríthetőek ezek

2016. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nők bármit megtesznek egy Férfinak, örömmel, önszántukból ... csak olyan Férfinak kell lenni akinek meg is akarják ;-)
2016. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én perverzebb vagyok. Szerintem úgy találsz ilyen lányokat, hogy tisztelettel és elfogadással beszélsz úgy alapvetően a női nemről.


Elképesztően rühellem, amikor valaki perverz gátlástalan szexre vágyik, majd beközli, hogy amúgy egy utolsó riherongy cafkának tartja azokat, akiknek mondjuk volt egyéjszakás kalandja. Nem, ilyet nem játszok, vagy legyen normális, és legyen elfogadó a nyitott szexuális nézeteimmel, vagy érje be egy prűd csajjal misszionárius pózban. Sokan ezt képtelenek felfogni.


Ugyanezen okból kifolyólag meglepődnél hányan árulták már el nekem a legféltettebb szexuális titkaikat, mert tudták, hogy nem fogom lenézni őket, csak meghallgatom. Erre a legtöbb ember képtelen, mert muszájnak érzik, hogy a saját nézeteikhez igazítsák a világot és ha attól eltér, az első ami eszükbe jut, az hogy leszólják, ahelyett, hogy megérteni akarná. Hidd el, ha oda figyelsz ezekre, kinyílik a világ.

2016. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es ez nagyon rózsaszín valóságtól elrugaszkodott duma....


Ha a nagybetűs Férfi épp arra vágyik, hogy beöltöztessen téged latexba, a mellbimbódra csipeszek, addig verje a fenekedet amíg már sírsz a fájdalomtól, utána keményen megszopat és az arcodra élvez majd ott hagy éjszakára gúzsba kötve h mozdulni se tudsz, és ezt minden héten megtenné veled, akkor mennyire mennél bele önszántadból....


Vagy ha épp téged ez még izgat is, de őt meg az izgatná h rakd meg egy felcsatolhatóssal akkor menyire mennél bele ebbe?


A szexuális preferenciának sztem semmi köze ahhoz hogy az illető párja mennyire férfias típus... ez teljesen egyedi dolog sztem... egy csaj vagy nyitott az ilyen extrémebb dolgokra, vagy nem... ha a férfi kedvéért megy bele, bármennyire is szereti, akkor az nyögvenyelős lesz... ha ő gátlásos, akkor hiába veszed rá bármire is...

2016. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4:

Ez mellément :-P 41 éves férfi vagyok (#2), eddig mindent megkaptam amire vágytam a nőktől, pedig vannak érdekes vágyaim ;-) ... Sőt olyat is, amit még én sem gondoltam :-P

2016. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: bocs, de ez olyan női duma volt. Mindenesetre, ha a kérdésben leírtakat is lazán megkap(hat)tad volna a nőktől, akkor elismerésem.


De továbbra is az a véleményem, hogy hiába vagy a világ legeslegtökéletesebb férfija, vagy a nő álmai ideálja ha pszichológiailag prűd a csaj. Az lehet h megpróbál majd a kedvedben járni de olyat sose fog megtenni amit mondjuk elítél vagy perverznek tart.

2016. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6:

Amit te írtál azok közül a latex és az egész éjszakás gúzsba kötés nem érdekel, a többi megvolt. BDSM-ben switch vagyok, bár dom oldal áll közelebb hozzám. Szeretem az anális élvezeteket kapni is és van olyan partnerem, aki megdug felcsatolhatóssal. (Jut eszembe, ha már perverziók: volt olyan lány aki azt kérte, hogy gyertyát csepegtessek a puncijára)

Köszi az elismerést! ;-)

2016. ápr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!