Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan hogy a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy a párotok nagyon akart valamit (extrémebb dolgot mondjuk) a szexben, és rávett titeket? Megbántátok hogy belementetek?

Figyelt kérdés

Kort, nemet is írjatok lécci,

és ha lehet részletesebb választ is, hogy mibe és miért mentetek bele, utána miért volt jó vagy épp rossz.

Köszi


2016. ápr. 22. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt több is, de ezt inkább nem írnám le részletesen ide! Általában nem bántam meg, bár azért volt olyan is, amitől annyira nem éreztem jól magam, dehát a kedvesemért Bármit!! :-)

28/f

2016. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt...nem bântam meg!
2016. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen volt már több is :)

22/L

2016. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát az extrémebb dolgokat mindig én kezdeményeztem és volt köztük olyan amit kihagytam volna inkább. (ironikus módon) De a többség bejött.

L

2016. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg egy lanyt akar bevenni de en elkenallok neki .

L/30

2016. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!