Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van köztetek olyan, akinek ilyen a szexuális élete?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan, akinek ha barátnője van, akit szeret és aki nagyon tetszik neki külsőre is, aki bármikor kapható a szexre, megad mindent az ágyban, akkor nem választja az önkielégítést a szex HELYETT?

Tegyük fel hétköznap soha nem szexeltek a párotokkal, mert túl fáradtak és stresszesek vagytok. Csak hétvégén, napi max 2-szer. Hétköznap ha csináljátok, akkor csak magatoknak, lesve-várva az alkalmat, hogy mikor nincs otthon a csaj. Holott csinos, jó alakja van, mindenre kapható, bárhoz, bármikor...Sőt, még azt is tudjátok, hogy a csajnak kevés a szex, mert napi 1 lenne neki az ideális.

Van köztetek olyan, aki ezt a szituációt nem tudja elképzelni, aki úgy gondolja, hogy cselekedni kell és nem nézni a monitort? Aki hús-vér nővel akar szexelni?



2016. ápr. 21. 01:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40 éve mindig van partnerem a szexhez. Néha több is, mint illene. Ennek ellenére múltban előfordult, hogy magamhoz nyúltam. Csak amióta a feleségemmel vagyok, azóta nem. Vele olyan frenetikus élmény a szex, hogy hitvány torzónak, pótcselekvésnek, a testiség megcsúfolásának érezném, ha magamhoz nyúlnék.
2016. ápr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szép napot kedves kielégítetlen kérdező!

Bizonyára többen is vannak így.Én kapcsolatban a szexet részesítem lényeges előnyben,egyedülállóként a napi maszturbálás elengedhetetlen.Képcsere után,ha bejövünk egymásnak,szívesen átvenném a barátod dolgát,terhét.

Kellemes érzeteket puszi.

[link]

2016. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!