Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy egy érett 35-40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy egy érett 35-40 év körüli nővel jobb szexelni, mint a tini csajokkal?

Figyelt kérdés
Még tini csajokon kívül sosem voltam tőlem idősebb nőkkel,de mostanság sokat gondolkozom milyen lehet velük szexelni.

2016. ápr. 19. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mind2-nél van rossz is meg jó is, nehéz eldönteni. Nyílván egy idősebb nőnek több tapasztalata van, de egy fiatalabb jobban néz ki. Én inkább viszint a fiatalabbra tenném a tippemet:)
2016. ápr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
A jo szexet is tanulja az ember. Egy atlag 18 eves lany max 15 pasival volt, egy 30 eves pedig mar inkabb 50-el. Joval nagyobb tapasztalata van.
2016. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én bőven voltam "idősebb" nőkkel. Az említett korosztállyal is. Szerintem összességében elmondható valóban, hogy jobbak mint 20 évesen... de azért nem lehet kijelenteni kizárólagosan ezt... :)


24f

2016. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom (csak az enyém, nem átlagosítok)

- Tini csajok nekem külsőleg jobban tetszenek, "ropogósak", kipróbálnak viszonylag mindent és mindegyik "új élmény" varázsát hozza, alapból élvezik a szexet még ha ez nem is orgazmusról szól náluk.

- Érett nők tudják már mit szeretnek és mit nem, nehezebb levenni őket a lábukról és sokszor átveszik az irányítást ha úgy érzik nem jó irányba halad a dolog. Talán a testük már nem annyira feszes és nem próbálnak ki mindent amit te ki akarsz (mert már próbálták és nem jött be nekik), viszont lehet olyanokat élveznek veled/rajtad/te segítségeddel amit még sosem láttál egy tininél.

Hogy melyik a jobb? Én nem tudnék egyoldalú döntést hozni, olyan mint egy menő megbízható Lexus és egy sportos Ferrari összehasonlítása.

Valamikor erre vágysz, valamikor arra.

2016. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Józan paraszti ész barátom. Szerinted ki szexel jobban, aki 16-17 éves és mostanában kerül előszöt farok a kezébe meg a lába közé, vagy a 30-40 éves, aki már jópár éve űzi a dolgot?
2016. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszolónak.


A kor előrehaladásával nem egyenesarányban növekszik a partnerek száma.Attól ,hogy v,ki idősebb nem azt jelenti ,hogy több is volt a partnere.

2016. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30-35 felé haladva az ember már megbékél saját testével, és tudja is, hogy mi mire való. Ismeri valamennyire a másik nemet is, tudja, mi jó neki. Ráadásul a kor előrehaladtával redőződik is a hüvely fala, sokkal erősebb ingert tud okozni, mint a tinilányok sima hüvelye.
2016. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én voltam jó pár csajjal 17-től kb 45-ig az elmúlt tizenpár évben, de ha most választanom kéne akkor egy 16 évest akarnék. :)

A mai dögösebb csajok, akik már a vonaglós klipeken nőttek fel, szinte már az anyatejjel szívták magukba a r.b@nckodás mesterségét (jó értelembe véve is)...

De az is igaz, hogy nem lehet általánosítani, mert elsősorban az számít, hogy mi jön egy csajnak belülről. Nekem a top 3 az elmúlt években egy 22, egy 25 és egy 30 körüli csaj volt.

2016. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az érett nők tényleg jobbak.
2016. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A fiatalok részrehajlòbbak,egy érett nő szinte mindig át veszi az irányìtást,-észrevétlenül vagy konkrétan.-Aki ebben nem partner,maradjon a fiatalabbaknálm.Viszont egy "jó útra egyengető,határozott korosabb nő teljes odaadással szeretkezik,mind két fél megelégedettségére.-Tehát a végkifejlet nem lutri
2016. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!