Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim Coachellán van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim Coachellán van a haverjaival. Van okom félni?

Figyelt kérdés

Úgy váltunk el, hogy borzalmasan összevesztünk, hogy "én mit féltékenykedek, ez csak buli?!" Csütörtökön mentek el, azóta nem hívott, nem üzent, csak a posztjaiból látom, hogy elég jól elvan.

Volt már ezen a fesztiválon korábban, és "csiripelték a madarak", hogy hány nővel volt dolga, csak ott.

Egész nap bőgni tudnék, az idegösszeomlás határán állok. Van okom félni? Keressem én őt, vagy inkább készüljek fel a legrosszabbra?


2016. ápr. 16. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, minek írok, mert értelmes tanácsom nincs. Csak összeszorult a szívem a kérdést olvasva...

Kitartás, remélem minden rendben lesz!

2016. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miért is vesztél össze vele?? Ha meg akar csalni akkor is meg fog, ha egész nap szidod....nem tudjuk milyen a pasid. F/25
2016. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudta, hogy nem nagyon örülök neki, hogy megy (nyilván én nem szabhatom meg, hogy mit csináljon, de azért véleményem van) Arról nem beszélve, hogy ő maga mesélte, hogy mennyit nőzött ott, amikor még nem voltunk együtt. Én meg nem tudom nagyon titkolni a hangulatomat, az indulása előtti napokban az arcomra volt írva, hogy félek. Erre jött az, hogy mit féltékenykedek.
2016. ápr. 16. 18:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Tomorrowland-el jobban ütött volna ez a kamu.
2016. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, elmegyek és elcsábítom és szétb.szom. :)
2016. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1. Az előzmények ismeretében van rá okod, hogy féljél! Főleg, hogy el is dicsekedett a korábbi dolgaival, és még össze is vesztetek az indulás elött!

2. Miért nélküled ment el bulizni? Tényleg szeret téged, vagy csak a szex miatt van veled?

3. Fordítva működik a dolog? Te bulizol nélküle? Ő mit szól hozzá?


4. Csúnya dolgot kell hogy mondjak! Lehet, hogy megérdemled! Mert rengeteg rendes, kedves, szolid pasi van itt is, akik örülnének neked és nem buliznának nélküled! De neked (is) inkább a rosszfiú kellett, mert a jó az unalmas, és most itt rinyálsz mert tuti, hogy félre kefél!

Lehet lepontozni, de ez a személyes tapasztalatom! Bocsánat!

2016. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hogy miért nélkülem ment el: nem tudom, ismered-e, ez egy 10 napos fesztivál az Egyesült Államokban. Ő egész évben erre spórolt, mert imádja. Engem nem vonz a dolog, se időm, se pénzem nincs rá, azt meg nem várom el, hogy "meghívjon"
2016. ápr. 16. 18:48
 8/11 anonim ***** válasza:

#6-os, ennél tipikusabb, szűzfiús, "tinembecsülitekarendesfiúkat" választ nem is írhattál volna :')


Kérdező, őszinte leszek, kiba.. szar helyzetben vagy. Ha megcsalna, azt valószínűleg úgysem mondaná el (valahogy az írásod alapján nem tűnik túl lelkiismeretes fickónak). Ebben az esetben, ha hazajönnek, puhatolózhatsz az egyik haverjánál, elmondhatod, mitől rettegtél 10 napig, hátha pont azt a havert fogod ki, aki a lelkiismeretesség mintaképe.

Megteheted azt is, hogy már most eldöntöd, hagyod az egészet a francba, persze ez sülhet el rosszul is, ha mondjuk eszege ágában sincs csajozni, és szeret téged.

Dönts a legjobb belátásod szerint, én az első lehetőséget élhetőbbnek tartom. Kitartás!

2016. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos van okod félni, mert lehet egy gerinctelen patkány is, hogy amikor hazaér akkor letagadja, hogy dehogy drágám, nem csaltalak meg csak téged szeretlek, közben a fene se tudja hány csajt húzott meg.


Én is úgy látom, hogy nem valami stabil a hűség terén. Neked kell eldöntened, hogy akarsz-e mindig azon rettegni, és gyomorgörccsel feküdni-kelni, hogy megcsalt-e vagy sem.


Biztos lesznek képei a haverjaival, vagy csajokkal is, próbáld kideríteni tőlük, hogy mi történhetett (ha pl. megjelöli az embereket a képeken, akiket te nem ismersz, írj valamelyikre, egy totál idegen kevesebb eséllyel hazudna neked, pláne ha azt adta be nekik, hogy szingli)


Igazából te is érzed, hogy ez a kapcsolat az ingovány kellős közepén áll, mert nincs bizalom...

2016. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyere át hozzám megbeszéljük rendesen 😀
2016. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!