Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti lefeküdnétek vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek vele?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy ez a férfi kezdetek óta hihetetlenül vonz,-s talán az idő folyamán bele is szerettem. Elég jó a viszonyunk és tudom hogy nem csak plátói érzésekről van szó hanem visszás, azonban a korkülönbség miatt inkább hagyjuk a kapcsolatot és semmi sincs köztünk, ma megpróbáltam hozzá közeledni és szájon puszilni viszont annyira váratlanul érte hogy elmozdult. Lényege , elszégyeltem magam mikor megkérdezte mit akartam, de kapcsolt a végén. Arcon simított. Ha megpróbálnánk együtt tuti előbb-utóbb megmutatkozna problémákba az a 20 év. Randíra hívott, bár felém bizonytalanul lépked,igyekszik rám hárítani hogy mi fér bele és mi nem. Szóba jött hogy izomlázam van, az edzésektől s megmaszíroz ha szeretném (nem egyszer voltam már nála, nem bújtunk ágyba) azonban mondtam neki nem hinném tudná magát kontrollálni vagy én, felelte :"Mindenképpen úri ember maradna, másnem félrevonul, de nem csinál olyant amit nem akarok!"

Kb mocskosul kívánom s biztos a helyzetben rátudnám venni néhány érintéssel. Nagyon gáz lenne ha le is feküdnék vele?

"(1 éve lassan már nagyon olyan a viszonyunk hogy szikráznak köztünk a villámok)!"

19/L


2016. ápr. 13. 20:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
45%
Én nem, mert heteroszexuális férfi vagyok.
2016. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!