Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lehetne kivitelezni ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves lány vagyok, volt már pár barátom de a szexig még sose jutottunk el mert korainak tartottam. De mostanában nagyon fellángolt bennem valami egy bizonyos valaki után. Nevet nem akarok írni mert rettenetesen cikinek érzem hogy pont őt sikerült kiszemelni. Csak annyit ő ilyen magyar híresség féle 45 éves, nincs családja. És annyira neki akarnám adni az ártatlanságom hogy arra nincsenek szavak, de fogalmam sincs hogy hogyan tudnám kivitelezni 😁 😁
2016. ápr. 13. 08:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
És mi alapján vagy érte oda ennyire? Ez tényleg csak kislányos rajongás, gondolom nem ismered személyesen. Erre nem lehet építeni semmit, keress hozzádillő partnert.
2016. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Na nagyon értelmes lehetsz,ha egy hírességnek akarod adni az ártatlanságodat,akit valójában nem is ismersz,csak azt látod hallod,hogy ahogy előadja magát a médiában,vagy amit össze hordanak róla néhány cikkben, de azt nem tudod,hogy milyen ember is valójában. Ezen gondolkodj el!
2016. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy sem tudod kivitelezni és valószínűleg telibe is f0ssa a létezésedet.


Nincs mit,szívesen!

2016. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Biztosan nem Te vagy az egyetlen ezzel a gondolattal! Biztosan volt már jó pár nője, valószinüleg most sem csak egy nőnek csapja a szelet! Szeretnél Te is egy strigula lenni a naptárjában?
2016. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
barátok köztben a Miklós? :D
2016. máj. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én vagyok az utolsó. éjjel nappal budapestből a Joe? xD
2016. máj. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!